Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z vagy Samsung...

Sony Xperia Z vagy Samsung Galaxy S4? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
S4
2013. ápr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igazság szerint ezek a FullHD-s négymagos nagyágyúk egy szinten vannak.Én mondjuk a kijelző meg az extra dolgok miatt a S4-et venném.
2013. ápr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés.

Hardveresen mindkettő nagyjából egy szinten van, pár százalékos eltérést meg ne nézzük, mert azt úgy sem fogod észrevenni használat közben.

Kijelzője egyiknek sem a legjobb, hiába 1080p. SGS4-be AMOLED van, ráadásul pentile matrix-os, Xperia Z-be meg egy hagyományos TFT LCD. Egyik sem csúnya, de csúcskategóriába mindkét kijelzőt el kéne felejteni.

SGS4-nek nagyobb az aksija, az nem rossz.

Xperia Z viszont víz és porálló, ami talán még hasznosabb is.

SGS4-et telepakoltál mindenféle szoftveres okossággal, 90%-a hülyeség, nézd meg hasznosnak tartod-e valamelyiket.


Egyébként HTC One mindkettőt veri.

2013. ápr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a Z-t venném. Az S4-ben nincs semmi olyan feature nincs ami miatt érdemes lenne meg venni, a HTC One jó lenne csak sz.ar a kamerája és az nekem egy okostelefonnál fontos. Ezért a Z-t ajánlanám, nekem nem volt bajom a kijelzőjével sem.
2013. ápr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4


Dehogy szar.

2013. ápr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor te vagy az. 4 megapixeles és semmivel sem jobb mint egy átlagos kamera és nekem fontos a kamera egy okostelefonban és hogy a felsőkategóriában egy ilyen gyenge kamerát rakjanak az nekem sz.rnak számít.Persze maga a telefon nem sz.r csak a kamerája gyenge.
2013. ápr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Teljesen igaz, semmivel sem jobb, mint egy átlagos kamera, sőt, rosszabb is, mint egy átlagos digitális kamera, DE az iPhone 5 és SGS4 és az összes felsőkategóriás telefonról is elmondható ez. Hiába 8 meg 13 megapixeles a kamerájuk, az abszolút semmit sem jelent.

HTC One kamerája az iPhone 5 és SGS4-ével van egy szinten, az meg lószart sem jelent, hogy 4 megapixeles (vagyis ultrapixeles).

Szóval ha nem tetszik a One kamerája, akkor SGS4-et, Xperia Z-t vagy éppen iPhone-t se vegyél.

2013. ápr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért nem értek mindenben egyet veled de azért van benne valami.
2013. ápr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pontosan mivel? Lehet valahol túloztam, de nyomokban igazságot tartalmazott azért az írásom.
2013. ápr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt azért vitatnám hogy az iphone 5 szintjén van illetve, hogy nem számít a megapixel. Az igaz hogy gyengébbek a telefonkamerák a fényképezőgépekétől de mostanában nem is annyira a megapixelre gyúrnak hanem a minőségre. Sztem akkor is gyengébb mint egy akármelyik másik felsőkategóriás okostelefonnak, nem muszály mindenben egyezzen na véleményünk.
2013. ápr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!