Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az LG Optimus L3, az LG...

Az LG Optimus L3, az LG Optimus L5, Motorola Defy Mini vagy a Sony Xperia E éri meg a legjobban?

Figyelt kérdés
Az L3-mat 20000 Ft-ért,a Defy Minit 30000Ft-ért,az L5-öt és E-t pedig 36-37000 forintért tudnám megvenni.

2013. ápr. 26. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek közül az LG Optimus L5 és a Sony amit érdemes megvegyél.

Az Lgnek van led vakuja, a Sonynak nincs, viszont gyorsabb a processzora :

[link]

Én az LG Optimus L5öt venném!

2013. ápr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Legfőképp telefonálásra,játékokra és internetezésre használnám,de fotóznék is vele(most Samsung Star 2-m van,a kamerája jó,de egy kicsit homályos a kelleténél).Külsőre leginkább az E tetszik,de szerintem az L5 se ronda.Az Optimus L3-mat azért választanám,mert azt tudnám a legkönnyebben megvenni.A Defy Mini pedig a víz- és porállósága miatt tetszik.
2013. ápr. 28. 12:40
 3/4 anonim ***** válasza:
vedd figyelembe azt hogy az Adroid 320x240 felnontásu kijelzőm majdnem használhatatlan, az L3ban pedigolyan kijelő van.Ne azért vedd meg mert olcsó, vedd figyelembe auz is hogy megéi-e az árát.Az L5 magasan a legjob ezek közül
2013. ápr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
5 hónapja bámulok qvga képernyőt(Samsung Galaxy Y tulajdonosa vagyok,de április óta használhatatlan),szóval már megszoktam.
2013. ápr. 28. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!