Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini, vagy...

Samsung Galaxy Mini, vagy Galaxy S4?

Figyelt kérdés

Teljesen döntésképtelefon vagyok, mert a barátom Galaxy Mini-jén elfut az ilyen csúcs játék, mint a Pou, és ebből gondolom, hogy a Galaxy Mini csúcs telefon, viszont nem feltétlenül szeretnék olyan telefont, mint ami a barátomnak van, és hogy a Galaxy S4-en elfut a Pou?

És melyik a jobb? A Galaxy S4, vagy a Galaxy Mini?

Egy kategória mind a kettő, és ezért nem tudok dönteni.:(

Help Please!



2013. ápr. 26. 16:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
#10: Tudom hgy kamu a kérdés, de azért na...
2013. ápr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

De most miért lenne kamu?

Ezt komolyan kérdeztem.

És valaki megmagyarázná, hogy a Mini miben jobb?

2013. ápr. 27. 07:31
 13/26 anonim válasza:
40%
B+ vagyok 11 éves te vagy vagy 59... Az s4 a jobb az androidos telókon mindegyiken elfut a pou és az egy szar játék.. Neked ilyen 59 évesen a nokia 100 való..
2013. ápr. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Nem kamu persze...Mi meg most jöttünk le a falról...Ha komolyan kérdezted akkor nyugodtan ásd el magad.Remélem tudod hogy az ásónak 2THz-es processzora van szóval magától kiássa neked a gödröt.
2013. ápr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

De most akkor melyik a jobb?

És mitől ilyen gáz ez a kérdés?

2013. ápr. 27. 16:17
 16/26 anonim ***** válasza:
azért, kedves kérdező, mert egy csúcskategóriás telefont akarnál összehasonlítani egy alsókategóriással. (s4 a csúcskategória). És azért gondoljuk, h kamu a kérdés, mert nincs a földön olyan ember, aki összehasonlítaná ezt a 2 telefont
2013. ápr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Először is:normális épeszű ember NEM mondja a Poura hogy csúcsjáték,másodszor:hogy lehet valaki ennyire h*lye???specifikációkat láttad???Ja bocs azt sem tudod mi az...figyelj!jót tanács:Nokia 3210-et vegyél.Nem való neked okostelefon ha még az ipari hulladék kategória(Galaxy Mini) és a csúcskategória(Galaxy S4)között sem tudsz különbséget tenni.
2013. ápr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Mikor megláttam ezt a kérdést:

- [link]

- [link]

Istenem, hogy lehet valaki ennyire sötét...

Ez kiverte a biztosítékot nálam. Nem elég hogy kamu a kérdés még provokálja az embert a "kérdezô" de hogyha valami csodafolytán mégsem kamu akkor kérdem én, neked mi ésszerű abban hogy egy 20 ezres telefont egy 200 ezressel hasonlítasz? Ez hogy van neked egy árkategóriában? Tudod egyáltalán hogy mi az okostelefon?

2013. ápr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Jó, most már értem, csak az árat nem néztem, mert a szüleim vették volna, és a barátom azt mondta, hogy a Galaxy Mini egy csúcs telefon.

De akkor azt mondjátok, hogy az S4 sokkal jobb?

Mert akkor olyat kérek.

És az S4-en akadás nélkül megy a Pou?

2013. ápr. 28. 10:11
 20/26 anonim ***** válasza:
Ja te is egy ilyen apucigyereke vagy...de érteni persze nem értesz hozzá, akkor minek Neked ilyen 200.000-es telefon?
2013. ápr. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!