Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Tipo mobillal...

Sony Xperia Tipo mobillal rendelkezők, milyen fülhallgatót vettetek hozzá?

Figyelt kérdés
Nekem előtte Xperia X8-am volt,viszont annak a fülhallgatója meglepő módon nem kompatibilis. A benne lévő leírás szerint CTIA szabványú fülhallgató kéne hozzá,de mikor ezt elmondtam a Media Marktban mind az összes körülöttem lévő eladó megkérdezte,hogy miről beszélek. Végül nem is találtuk,mert ők se tudták,meg nincs is ráírva. Szóval akinek ilyen telója van,milyen fülhallgatót használ hozzá ami jól szól és lehetőleg nem túl drága?

2013. ápr. 26. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:

bármilyen normális kategóriájú 3,5mm jack csatlakozású füles jó hozzá. nekem skullcandy volt(sajna) de most fogok váltani egy ilyenre :

[link]

2013. ápr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

és ez biztos,hogy jó bele?

csak,mert már lassan semelyikben nem bízok,mert már 6 fülhallgatót próbáltam bele,de vagy nem kompatibilis vagy egyáltalán nem hallatszik...

2013. ápr. 28. 21:06
 3/9 anonim ***** válasza:
milyen fülhallgatók voltak azok? :D mivel én értek ehhez így 100% biztossággal mondhatom, hogy amiket mondok az tuti jó
2013. ápr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egyébként meg normálisan bele kell dugni a jack csatlakozást a telóba, halld hogy "belepattan", kicsit furcsa átlós felső felépítése miatt
2013. ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:D akkor bízok benned és szerintem veszek egy olyat amit linkeltél
2013. ápr. 29. 17:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Ém egy alap gumisat vettem 1600ft és jó bele!! Megy is rendeden!
2013. máj. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ém egy alap gumisat vettem 1600ft és jó bele!! Megy is rendesen! Javítva :D
2013. máj. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az elég gány akkor
2013. jún. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem egy Skulcandy JIB-em van, nagyon jó! Media markt-ban 3000Ft
2014. márc. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!