Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még iPhone 4-et venni?

Megéri még iPhone 4-et venni?

Figyelt kérdés
2013 május, június környékére tervezek telefon vásárlást. Szándékozok tabletet is venni valamivel később. Ezek fényében van még értelme iPhone 4-et venni? Nem "elavult" már? Mindennapi életben( netezés, játékok) megállja a helyét?

2013. ápr. 26. 23:35
 1/3 dirtboy ***** válasza:
netezni és játszani szerintem nagyobb kijelzős telefont keress.
2013. ápr. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még bőven megállja a helyét. Nekem egy iPhone 3GS-em van, és még mindig kap szoftverfrissítést, illetve a legújabb programok kb. 90%-a simán megy rajta.
2013. ápr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én is most tervezek iPhone 4et venni, elég sok ismerősömnek az van megvannak vele elégedve, és mint hallottad a 3gs is megállja még a helyét. azt tudom hogy a 4 is kap mindig frissítést, szerintem vedd meg, nagyon jó teló, nekem fehérbe tetszik, a 8 giga nekem elég képre zenére, most sony xperia s telefonom van de alig használom ki amiket tud
2013. máj. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!