Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefonos átverés?!

Mobiltelefonos átverés?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! A mai nap kaptam egy első megérzésre átverés gyanús ajánlatot facebookon, nem írom le kitől, amiben

az illető mobilok kereskedésével foglalkozik. Annyi a lényeg, h be kell menni a T-mobile-ba, kiválasztani 1 mobilt, megkérdezni, h mennyit kellene előlegbe fizetni (előfizetős telóról lenne szó), aztán a srác is mond vmi árat. A lényeg, h lehet keresni 1 telón akár 45.000 Ft-ot is. A srácnál a telefont leadom 65 ezer ft-ért és máris kész a gyors pénzszerzési lehetőség. A srác a telefont továbbadná külföldön, a sim kártyát is tudja értékesíteni.


Ami gyanús: csak előfizetéses telefonra szól a biznisz, túl egyszerű az egész, külföldre kerül a telefon, és az internet tele van telefonos előfizus átveréssel....


Mi a véleményetek? 23/F



2013. ápr. 27. 13:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és ketten hajtogatják hogy ez milyen jó üzlet. Ha én tudok 1 jó üzletet kussolok és örülök h más meg azért a pénzért 30 napig robotol ami nekem 1 óra alatt megvan havonta...
2013. ápr. 27. 13:03
 2/4 SzilKa ***** válasza:

Ha jól értem, a te nevedre lenne megkötve az előfizetés. Tehát magadra vállalsz egy két éves szerződést, amelynek a havi díját neked kell fizetned két évig. Ha a sim kártyát még csak nem is te használnád, mert értékesítik valakinek, aki vagy befizeti majd a számlát, vagy nem. De miért is fizetné be, ha máson hajtják majd be a tartozást, azaz rajtad?


Abban nem hinnék, hogy hivatalosan átiratják a sim kártyát, mert akkor eleve azzal a vevővel vetetnék meg a készülékkel együtt.


Egy szó, mint száz, akkora madárnak néznek téged, hogy az már fájdalmas,

2013. ápr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hülyeség :D Első perctől gyanús
2013. ápr. 27. 13:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha te is tudod, h hülyeség, minek kérdezed:)) Ilyet soha ne higgy el, mert nagyon csúnyán benézed!:)
2013. ápr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!