Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont cseréltem (volna)...

ThisIsMyName kérdése:

Telefont cseréltem (volna) postán, de átvertek?

Figyelt kérdés

Tudom tanulópénz blabla...

Jóhiszeműen én küldtem el előbb a telefonomat, mert elcseréltem egy számomra jobbra. Az enyém megérkezett, de az illetőé hozzám nem. :) Tudom a nevét és címét, de 150km-re lakik tőlem és nem is tudnék mit tenni, ha már ott vagyok. Ilyen esetben tehetek feljelentést? Egy szelvényem van arról, hogy én elküldtem a telefont, illetve e-mailek....



2013. márc. 21. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezt máshogy nem csak ha elmész pár haverral és becsöngetsz.
2013. márc. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hol találtad meg az embert? Szerintem egyrészt ha hirdetésen keresztül találkoztatok, akkor szólj az oldal ügyfélszolgálatának, hogy más ne járhasson így, másrészt ha egyáltalán nem hajlandó semmilyen egyezkedésre akkor tedd meg a feljelentést.Ha nem is nagy értékű cuccról van szó, még akkor is megállapíthatják az üzletszerűséget ha mások is szólnak.
2013. márc. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!