Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mindenki cserélgeti az Iphonej...

Mindenki cserélgeti az Iphoneját? Az Iphone vásárlás egy soha véget nem érő dolog?

Figyelt kérdés

Akit ismerek, megvette a Iphone 4 et. Most az 5 öt, pedig semmi baja nem volt a telefojnának.

Mindenki átcseréli akit ismerek.


Van akinek nem tudom, ma van Iphone 2 vagy 3Gje, és használja?

Majd ha jön az Iphone 6 akkor átcserélik az 5 öt arra is?

EZ egy soha be nem fejezett folyamat?



2013. ápr. 27. 17:36
 1/6 anonim válasza:
Majmok, azért. :) Én egy iPhone 3GS-t használtam jó darabig, nem rossz telefon az iPhone, szerettem használni, de már nem működőképes (még a 4 megjelenése előtt vettem), gyorsan merül, wifi nem jó, stb. Nem újabb iPhone-t vettem, hanem egy olcsóbb Android-os telefont, ez is teljesen jól működik. Akik folyton cserélgetik az iPhone-jukat, egyet tippelhetsz miért teszik.
2013. ápr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert divatos.
2013. ápr. 27. 17:48
 3/6 anonim ***** válasza:
TE azon vagy fennakadva, hogy a 4-et 5-re cserélték? Nagyon nem vagy képben. Akkor mit szólsz ahhoz, hogy a nagyon sok ember 1-1.5 évesen már cseréli a telefonját? Mindegy, hogy milyent.
2013. ápr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ma már megváltoztak a telefonvásárlási (és telefonhasználati) szokások, nem ritka, hogy valaki évente cseréli a legújabb csúcsmodellre a telefonját, legyen az a legújabb iPhone, a legújabb Samsung, HTC vagy Nexus.

Ha tehetném én is kb félévente cserélgetném a telefonom, de diákként erre közel sincs elég pénzem.

2013. ápr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
#4 De miért? Van ennek bármi érthető oka?
2013. ápr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert ezeket a telefonokat rendszerint már úgy alakítják, hogy szoftverfrissítés évente 2-3× jön. Én az új már nem biztos, hogy támogatja a régi készüléket, így azok akik kihasználják a telefonokat és bizonyos programokat megveszik az újabb készüléket, hogy továbbra is ugyanúgy tudják használni. Már van olyan, ami 4s+5-öt támogatja, 4-et már nem.
2013. ápr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!