Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem tudtam arról, hogy pirost...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudtam arról, hogy pirost nem lehet felvenni esküvőre. Hosszas vásárlás után piros ruhát találtam és ez állt a legjobban. Most csak egy illik/nem illik dolog miatt ne vegyem fel? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 27. 14:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nyugodtan vedd fel,én úgy tudom fehéret nem lehet fel venni!
2013. ápr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Nyugodtan vagyél fel piros ruhát.Azt mondják fehéret nem illik felvenni.Bár még fehéret is felvesznek vagy épp az árnyalatait.
2013. ápr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem "nem lehet", hanem "nem illik". Sem fehéret, sem pirosat. A fehér a menyasszony színe, a piros pedig feltűnő szín, és a menyecske színe is volt régen, ezért nem illat felvenni. Manapság már nem tudom mennyire tartják ezeket a szokásokat, de fehérben nem érezném jól magamat az biztos. Teljesen fehérben nem, viszont valamivel kombinálva szerintem nem gond.
2013. ápr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
szerintem kérdezd meg a menyasszonyt
2013. ápr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%

Pontosan! Kérdezd meg a menyasszonyt. De ne úgy, hogy te már megvetted a ruhát, és ezt vennéd fel, ha nem bánja, mert lehet, hogy a szemedbe nem mondaná meg, hogy nem örülne neki, ha felvennéd, csak magában bosszankodna.

Hanem úgy kérdezd meg tőle, hogy láttál egy videót pl. vagy hallottál róla, hogy valakinek az esküvőjén az egyik csajszi pirosban volt, és hogy ez milyen égő, és hogy ő erről mit gondol.

Így sokkal valószínűbb, hogy az őszinte véleményét tudod meg. És ha neki sem tetszene, ne vedd fel!

2013. ápr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Kérdezd meg a menyasszonyt.
2013. ápr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%

Az egyetlen értelmes döntés itt az, hogy megkérdezed a menyasszonyt :)


Lehet, hogy pl.nem is piros menyecskeruhája lesz, így nem zavarja. De az is lehet, hogy egyébként sem zavarná. Minden ember más, kérdezd meg őt, mert erre csak őt tudja a választ :)

2013. ápr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Igen tényleg kérdezd meg, én miattam még menyasszonnyi ruhába is jöhetnél az sem zavarva.
2013. ápr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%

Feketét, fehéret és pirosat nem illik felvenni esküvőre, de tényleg kérdezd meg, mert valakit, pl. engem, ez abszolút nem izgatna.

Örülök, ha eljön mindenki, akit meghívtam, ha fehérben vannak, akkor abban, ha pirosban, abban. Ha feketét húznak fel, akkor is "csak sejtem", hogy nem meggyászolni jöttek, tehát igazából nem érdekel. :)

2013. ápr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%

nézz meg egy fentebbi kérdést... a menyasszonynak a töke tele van, hogy mindenki hívogatja a ruhája miatt....


linkeld be a ruhát, és megmondjuk, hogy oké-e!


amúgy szerintem nyugodtan vedd fel, ha nem abroncsos esélyi ruháról van szó

2013. ápr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!