Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 2g-ről vélemény?

Shoxsaa kérdése:

IPhone 2g-ről vélemény?

Figyelt kérdés
Gondoltam veszek egy ilyen készüléket, 10-20 ezer forint használtan,kinek milyen tapasztalatai vannak vele?

2013. ápr. 27. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:

2g alatt melyikre gondolsz? Arra, ami még nem képes 3g kapcsolatra (1. generáció) vagy a 2. generációra, aminek viszont az a neve, hogy ipone 3g?

Az elsőt semmiképpen sem javaslom, ha akarsz internetet használni, még egy képet sem tölt be gyorsan. A második generáció ilyen szempontból már jobb. VISZONT! ha programot akarsz letölteni rá, akkor bármelyikre is gondoltál, bajlódni fogsz, mert egyre kevesebb a program rá. És ugyanakkor ezekre a telefonokra már nincs jótállás. Én személy szerint szeretem az apple termékeket, viszont soha nem vennék olyat, amit már más is használt és nincs rá garancia, mert képesek a legváratlanabb percben tönkre menni.

2013. ápr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem ezt kérdezted, de szerintem ne vedd meg...

inkább Xperia Tipo pár ezer ft-tal több.. de jobban megéri:)

2013. ápr. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Xperia Tipom van :D Gondoltam veszek mellé egy 2g-t csak úgy, munkatelefonnak, de akkor gyűjtök még egy kicsit egy 3gs-re :D
2013. ápr. 28. 11:33
 4/5 anonim ***** válasza:
meg ne vedd... a 3g is már kuka, olyan használhatatlanul lassú tud lenni
2013. ápr. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, akkor felejtős az apple termékekekkel való találkozásom. Köszi a segítséget! :)
2013. ápr. 30. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!