Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik ilyen program Androidra?

Létezik ilyen program Androidra?

Figyelt kérdés
Olyan, hogy ha ellopják a telefonomat, vagy elveszítem, akkor megtaláljam? Még kikapcsolt állapotban is?

2013. ápr. 27. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt 1,5 percben le is rendezik ezt a témát: http://www.youtube.com/watch?v=KGzW6h6VyM4
2013. ápr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Itt erről a Lookout-ról, meg a Find my droid-ról beszélt, de nem nagyon értettem :D Le tudnád nekem fordítani magyarra a lényegét?
2013. ápr. 27. 19:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Röviden, hogy Android gyárilag nem tud ilyet, de mivel nyílt, ezért van rá millió erre való program.

Aztán a Lookout jön, amiről azt mondja, hogy rengeteg funkciója van, be is lehet állítani, hogy X percenként készítsen képet az előlapi kamerával (hogy lásd ki használja) és ezt küldje el X email címre vagy akárhova, egyetlen hátránya, hogy ez évi durván 7000 forintba fáj.

Ennél olcsóbb a Cerberus, ami szintén tud fényképet készíteni meg hangot felvenni, hogy épp miről beszél az új tulaj.

Where's my Droid meg inkább arra jó, ha otthon nem találod a telefonod.


Aztán top hozzászólásnál azt írják, hogy kihagyták a legjobbat, ami a Prey.

2013. ápr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

És ezek kikapcsolt állapotban nem működnek, ugye?

2013. ápr. 27. 19:49
 5/5 anonim ***** válasza:
A preyproject a legjobb. Ingyenes és úgy is működik. Ha meg ellopják legfeljebb előfizetsz és eléred az extra funkciókat is. Mint pl akárhány report lekérdezés. Amúgy max 10-et tud egyszerre, de azok törölhetőek. Így újra lehet 10et stb.
2013. ápr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!