Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 500 Mb internet mobiltelefonra?

500 Mb internet mobiltelefonra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Telenoros vagyok, de szükségem lenne internetre a mobiltelefonomon. Arra lennék kíváncsi, hogy havi 500 Mb az mire elég? De tényleg, mert nem tudom elképzelni sem, hogy mi mindenre lehet elég ennyi egy hónapban.


Köszönöm szépen a segítséget!!!


2013. ápr. 27. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Opera mini használatával sok mindenre elég.
2013. ápr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi, olvastam ilyet most éppen, hogy egy hónapban telefonon 3 gigánál többet az életbe sem lehet elhasználni... nekem speciel nem videónézésre lenne használva. Szóval vagy ez, vagy max 1 gigás.


Köszönöm a választ :)

2013. ápr. 27. 22:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Rendelj 1gigásat 1-2 hónapra, aztán kitapasztalod mennyit használsz el, és ha sok akkor váltasz 500-asra... arra figyelj hogy számlazárás után rendeld meg, ha előfizus vagy
2013. ápr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! :) biztosan megfogadom a rendeléses dolgot mind a sebességben mind a számlázásban :)
2013. ápr. 27. 23:32
 5/9 anonim ***** válasza:

#2


Hidd el, el lehet 3 gigánál is többet netezni, attól függ ki mire használja.

Én csak ezen az egy héten használtam egy 800 megát, igaz, wifi-vel, de ha lenne egy 10 gigás netem akkor ugyanúgy használnám mindenre ha úton vagyok, és akkor nem okozna gondot 3 gigát elnetezni.


Egyébként az kb 50 perc nem HD youtube videó, vagy gyakorlatilag korlátlan böngészés és facebook-ozás.

2013. ápr. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha elérhető 3G hálózaton vagy, akkor 500Mb-ot is gyorsan el lehet használni! Viszont ha csak emailezni, facebookozni akarsz, akkor még a 100 Mb is elég, különösen azért, hogyha elfogy az adatmennyiség, akkor is tudsz netezni, csak lassabban GPRS alapon :)
2013. ápr. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem okos90 tarifám volt elég sokáig és Nokia N8-al és Lumia 800-al használtam.De egyszer sem léptem túl pedig böngészés,facebook,hirek,folyamatosan frissülő widgeteim voltak.Érdekesnek érdekes,mert most T-s vagyok egy SGS3-al és 500Mb nem elég.
2013. ápr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... lehet az 1 gigásat fogom választani. Konkrétan én rengeteget utazom, inkább híreket olvasok, illetve a tanulmányaimhoz tartozó cikkeket, fejleményeket. Esetleg facebook, de az ritka esetben, e-mail-t azt mindig normál számítógépről, vagy olyan helyről intézem, ahol van szabad wifi. Szóval nálam nem a facebookra meg e-mailre menne el az biztos. Jah nekem Galaxy Mini van... nem egy nagy égés, de én nagyon szeretem, mert egyszerű kezelni.
2013. ápr. 28. 17:04
 9/9 anonim ***** válasza:

FB és email pont nem fogyaszt sokat, szóval nem kell majd folyton wifit keresned.

A nagyobb hírolvasó portáloknak meg van mobilra optimalizált változatuk, amik kevesebbet zabálnak, vagy leszedsz egy RSS olvasót (Feedly, Flipboard, Google Currents), amik még kevesebbet fogyasztanak, és ráadásul egy helyen megtalálható akkor minden.


Szerintem 500 mega elég lenne arra, amit írtál, én inkább az 500 megára fizetnék elő, hisz nagyobbra lehet váltani még ha tart a hűségidő akkor is, fordítva viszont nem.

2013. ápr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!