Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől lehet egy iPhone 5 ára...

Mitől lehet egy iPhone 5 ára között majdnem 100. 000Ft különbség?

Figyelt kérdés
Tudom ,hogy az Apple boltok indokolatlanul drágák de a szürke importos iPhone mitől lehet 100.000Ft-tal olcsóbban kapható? Nem vásárlási szándékból kérdezem de nagyon kiváncsi lennék , ha valaki tudja kérem írja meg

2013. ápr. 28. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi van? Mutass egy apple store árnál 100k-val olcsóbb i5-öt.
2013. ápr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
felmész netre és milliót találsz de rendes mobilboltokban is már 130ért megkaphatod fóliás dobozban de nem értem miért, tudom h importált de akkor is sok a különbség
2013. ápr. 28. 14:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért, mert azok nem gyári függetlenek, hanem mondjuk T-függők.


De SENKINEK nem ajánlom, hogy bármilyen függő iphone-t vegyen használtan! Az utóbbi 3 évben 2 ismerősöm is megjárta: neten kinéztek függő iphone-t, jó áron és kb 1-2 hónapig használták, majd egyik reggel: NO SERVICE - az iphone letiltásra került számla-nemfizetés miatt.


Tehát ezért (is) olcsóbbak azok a készülékek.


Egyébként egyes országokban 150e körül kapható a független i5, apple store-ból. Mások az adók, stb..

2013. ápr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még valami: az aprók tele vannak csalókkal, főleg iphone-t hirdetnek jó áron, előre kell utalni az árát vagy annak egy részletét.


Nem kapsz iphone-t a pénzedért, ennyit segítek:)

2013. ápr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert haverom vett "új fóliás" HTC-t ilyen kamuátb@szlakgsm-ben és rootolt rom volt rajta. Ennyi. Aztán meg lehazudták a csillagokat is amikor reklamált.
2013. ápr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!