Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S2 vagy Xperia P?

Galaxy S2 vagy Xperia P?

Figyelt kérdés
a P jobb árban van és sok mindent is tud úgyhogy szerintem az megéri, de most nagyon elkezdett tetszeni a S2 viszont az olyan 80 körül van újonnan, szerintetek melyiket lenne érdemesebb venni? gyűjtsek még az S2-re? vagy vegyek P-?
2013. ápr. 28. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Az S2 jobb de nem annyival hogy megérje a plusz pénzt, úgyhogy én a P-re szavazok.
2013. ápr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én az S2-t használtam 1 évig. Ameddig nem volt rá Android 4.1.2, addig hulladék volt rendszerileg.

A 2.3 jó volt, csak az már nem mai.

A 4.0.2? Jó volt, csak Wifi hibája volt

A 4.0.4 pedig tökéletes volt, de aki hack-elni akart, az veszélyben volt, mert nem lehetett wipe-olni. Én féltem attól, hogy elrontom az S2-m, aztán nagyon nehezen rávettem magam.

Aztán most itt a 4.1.2 nos, ez tökéletes. Semmi hibája nem volt, ameddig megvolt a telefonom, ezt használtam.

A kijelzője nem mai, de anno jó volt. Azt hiszem az évek múlásával az igény is nő. Előnye a P-vel szemben, hogy ez bővíthető, és jb van rá. A hátránya talán annyi, hogy 1 kicsit rosszabb a kijelzője az S2-nek. A tesztprogramok alapján az S2 olyan Xperia S szinten van amúgy. A P jóval gyengébb.

2013. ápr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Galaxy S2.
2013. ápr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de a P-re is lesz jelly bean frissítés azthiszem
2013. ápr. 28. 19:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Lesz, de az S2-re már február óta van hivatalos. LEAK pedig december óta volt, és az is már tökéletes volt, csak wifinél gyorsan merült.

Bár nemtudom, hogy mikor adják ki rá a hivatalos JB-t.

LEAK van a P-re is.

Ja, amúgy még 1-2 pont a samsungnak:

Ha be regisztrálsz 1 Samsung terméket az interneten keresztül, +2hónap garanciát kaphatsz, és egyes készülékekhez van ilyen házhoz jövős szolgáltatás is, és van, mikor helyben megcsinálják a telefont.

Ha romolni akarsz, azt a Samsungokon könnyebben teheted, mert nyílt bootloaderje van, és én anno volt, mikor pár perc alatt Rootoltam és recovery-t cseréltem rajta. A jó benne, hogy bármikor visszaállítható, és nem kell vele sokat szenvedni. Az ODIN-os romolás is 1 + pont.

A Sony-nál zárt bootloader van ha jól tudom, és így komplikáltabb rootolni. Visszazárni pedig nem tudom, hogy lehetséges-e, mert volt aki azt írta, hogy nem lehet, volt aki azt, hogy lehet, de nyoma marad.

2013. ápr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!