Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja ki a telefonom,...

Miért írja ki a telefonom, hogy "helyi idő módosítva"?

Figyelt kérdés

A helyzet, hogy van egy cserekészülékem, jó régi, sgh b500, szolgáltatóm a 20-as. Arról van szó, hogy facebookon beakartam lépni, sms értesítést küldött amit eddig megkaptam, most viszont csak világít egyet a kijelző és kiírja: "helyi idő módosítva" majd nem érkezik sms. Én a telefonba keresném a hibát,mivel eddig kaptam smst. Tehát a kérdésem, hogy miért írja ki ezt az üzenetet? A beállításokon belül az időre vonatkozva három beállítás lehetséges:

- időzóna frissítése: csak manuálisan

- időzóna frissítése: rákérdezés

- időzóna frissítése: automatikus



#sms #telefon #Samsung #helyi idő módosítása #facebook sms
2013. ápr. 29. 07:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Előszöris ellenőrizd, h nem telt e meg az sms memóra, a simét is ellenőrizd, ha kell törölj. Az időbeállításnál mindenképpen válaszd a csak manuálisat!
2013. ápr. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!