Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia J megtelt memoria, mit...

Orban Csabex kérdése:

Xperia J megtelt memoria, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Multheten kaptam egy Sony Xperia J-t es van alap 2GB belso memoriaja...de ebbbol csak 100MB maradt es vettem hozza egy 4GB-os memoriakartyat(MicroSD),formatalva tettem be...de mindha nem is lenne benne...leakarok tolteni egy 1,9 GB -os jatekot es azt irja hogy:"Megtelt a memoria".Megneztem es nem a memoriakartyara tette a jatekot hanem a belso memoriaba...Mit csinaljak? :(

2013. ápr. 29. 07:51
 1/4 gelazso válasza:
töröld a fölöslegeseket.
2013. ápr. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fájlkezelőben menj rá a játékra, majd a lehetőségeknél a fájl áthelyezése - áthelyezés memóriakártyára, és szépen átrakod.
2013. ápr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A letöltési beállításoknál a letöltés helyének, állítsd át a belső memóriáról memória kártyára. Ezután minden újjonnan letöltött dolgot automatikusan a mem.kártyára ment ( már amíg akad rajta hely ). De futni lehet, h csak a belső memóriáról fog.
2013. ápr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Es hol kell beallitani hogy az SD kartyara tegye a letoltrst?Reszletesen kerek
2013. máj. 6. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!