Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google Play-en hogy kell fizetni?

Google Play-en hogy kell fizetni?

Figyelt kérdés
Ha Google Playről telepítek egy alkalmazást telefonon vagy gépen keresztül, akkor azért hogy kell fizetni?? Levonják az egyenlegemből, vagy bankszámlámról, vagy csekkel,vagy hogy?

2013. ápr. 29. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Internetes fizetésre alkalmas bankkártya kell hozzá. A bankkártyaszámot, lejárati dátumot és az aláíráscsíkon lévő cvc2/cvv2 számot kell megadni. Ha nincs bannkártyád vagy van, de nincs rajta cvv/cvc2/cvv2 szám, valószínű nem tudsz vele neten fizetni, tehát a Google Play-en sem.
2013. ápr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kössz :) tehát akkor gondolom gépen sem tudom ezekszerint letölteni :/
2013. ápr. 29. 14:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értem pontosan mit szeretnél. A Google keresőben megkeresed a apk-t, úgy le tudod tölteni. A gépen is el lehet indítani a letöltést ilyenkor nem sem töltődik le a Play-ről az alkalmazás a gépre, hanem amikor netet kap a telefon, akkor töltődik le, közvetlenül a telefonra.
2013. ápr. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én magáról a fizetési folyamatról beszélek :)
2013. ápr. 29. 20:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Bankkártyával, forinttal.
2013. ápr. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!