Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia U-m mostanában miért...

Xperia U-m mostanában miért írja ki, ha hívnak, hogy "az alkalmazás váratlanul leállt. Várakozás/Kényszerített bezárás"?

Figyelt kérdés
Így fel sem tudom venni, ha hívnak, behülyül a telefon, és újra kell indítani. Alapból amúgy hetente 3x kikapcsolom éjszakára a telefont

2013. ápr. 29. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, h túl sok alkalmazás fut a háttérben, ellenőrízd az összeset és zárogard be öket.
2013. ápr. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mert kevés a memóriád. Nekem is U van, én ezt csinálnám ebben a sorrendben:

biztonsági mentés, gyári beállítások visszaállítása, biztonsági mentés visszaállítása, advanced task killer és aCCleaner telepítése, haszontalan alkalmazások törlése.

2013. ápr. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nehogy használj Task Killert!!! Az előttem szólón látszik, hogy nem tudja mit beszél. Az ICS már magától kezeli a RAM-ot, zárogatja be a programokat, a Task Killer pedig bezárhat kritikus folyamatot is!!!! Talán te használod is, ezért hülyül meg a telefon. Az ilyen hibák 90%-ban Task Killer miatt vannak... Semmi cleaner, semmi Task Killert ne használjatok! Ami fut és zavar, simán zárd be Alkalmazások menü alatt és kész...
2013. máj. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2. vok, igen, valóban okosan kell használni az Advanced Task Killert, úgy h ki kell venni a pipát az android rendszeralkalmazások elöl és nem a legagresszívebbre állítani. Nekem semmi problémám 7. hónapja, de biztos nem tudom mit csinálok. A cache ürítő aCCleaner pro nem tud problémát okozni.
2013. máj. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!