Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy működik egy telefonvásárlás?

Hogy működik egy telefonvásárlás?

Figyelt kérdés

Akkoriban mikor bejöttek a mobiltelefonok csak szimplán bementem és megvettem. Nem volt semmiféle díjcsomag, ezek most teljesen bekavarnak. Tervezek egy új telefont venni, de nem értem mi alapján mennyit kellene fizetnem. Hozzáteszem már 50 felett vagyok (mentségemre szóljon).

Tegyük fel venni akarok T-Mobilenál egy iPhone 5 64GB-t (ez a legdrágább náluk). Mondjuk a Mozaik S díjcsomagot választom. Akkor ha jól értelmezem(?) 145 820 Ft-ot kapásból fizetnem kell, majd 2 éven keresztül a 3 920 Ft-ot részletet, plusz ugye a Moziak S havídíját, ami 5 400 Ft/hó. Jól gondolom? Ha igen, akkor gondolom minden más telefonra is érvényes?!



2013. ápr. 29. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, valami ilyesmi, de helyben egy ügyintéző el tudja magyarázni érthetően(remélhetőleg) a dolgokat.

De én nem vennék Iphone-t , túlárazott termék .

2013. ápr. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jól értelmezted, de ez akkor van ha a telefont kamatmentes részletre veszed. Azt is lehet hogy egy összegben kifizeted (240 ezer ft) és akkor csak a havi 5400 ft-t kell fizetned.
2013. ápr. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!