Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows phone chat probléma?

Windows phone chat probléma?

Figyelt kérdés
Kb 2 napja állandóan azt írja a windows phoneos facebook chat hogy "Senki sem online" pedig tudom hogy egy csomó ismerősöm fentvan. Lumia 800

2013. ápr. 29. 21:57
 1/1 T.kennel válasza:

Szia!

A probléma nem egyedi. Ma fejeződött be egy hónapos hibakeresés a microsoftal.Én megpróbáltam náluk keresni megoldást. Ha megpróbálod másik face fiókkal működni fog...Nem mindegyik face fiókkal megy a winfos...

A microsoft szakérrője azt se tudta mit beszél és nem tudot rá magyarázatot.Tehát nem a teló rossz hanem a windows fiok, vagy a face nem ad bizonyos fiókjairól engedélyt. Pc n se lesz elérheető partnered az outlook ban...Tehát rossz vásárt csináltunk a winfos phonéval...Hiába teszel bármit a telódon, nem fog menni!!!!A facebook meg válaszolni se fog kérdésedre.Meegoldás:ios,android....:)

2013. jún. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!