Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha egy lány megosztja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy lány megosztja egy fiúval a problémáit, az jelentheti azt, hogy tetszik neki a fiú?

Figyelt kérdés
Interneten szoktunk beszélni, élőben még -köszönésen kívül- nem váltottunk szót.

2013. febr. 17. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem!
2013. febr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Határozottan nem.
2013. febr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Én nem lány vagyok, de szerintem rossz ómen.

Gondolj bele, ha két ember nagyon boldog lenne egymással, akkor a lány mért "sírna" a srácnak ha tök jól érezné magát vele? Tök logikus, sőt egyszerű pszichológia ha egy lány "sír" neked, ha lát folyamatosan az fog eszébe jutni szinte még tudat alatt is, hogy neked milyen szomorú, számára kellemetlen dolgokat mondott! Így maximum a "sírós" barátja lehetsz. (nagy eséllyel) Valóban vannak nők akik az érzékeny srácokra bukna, de a 70%-uk azt szereti ha egy fiú tudja azt mondani hogy "légyszíves, elég volt" aztán 20%-úk nak meg az egoista barmok jönnek be, akikre rengeteg mindent lehetne mondani, csak azt nem hogy érzékenyek lennének, jó, százalékokra osztani annyira nem lehet, de rossz ómen! Az megint teljesen más ha hétköznapi dolgokról beszéltek, és mindenki elmondja hogy miről mi a véleménye és miért, de biztos hogy én nem tudnám elviselni hogy egy lány egész nap maga alatt, "sírjon" nekem, én szívesen adnék akármilyen tanácsot akárkinek akinek valami problémája lenne, de az megint Ég és Föld, minthogy ha valaki rajtam akarná levezetni a depijét! Szóval érted.....

2013. febr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, várom a további véleményeket!
2013. febr. 17. 11:44
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt tisztázzuk, hogy egy nőnek sokszor csak arra van szüksége, hogy elmondhassa magát - anélkül, hogy bárki tanácsot adna, vagy megoldást kínálna. A férfi pedig már a harmadik percnél azon agyal, mit kell megoldani, és hogyan? Á, tudom!

Szóval, szerintem nem feltétlen jelenti azt, hogy a sírós barátjává nyilvánítana. Attól is függ mit oszt meg veled, és milyen mértékig.


Viszont érdemes különbséget tenni aközött, hogy valóban csak rád zúdítja a bajait, mert épp nincs más, avagy benned bízik meg, és úgy érzi neked megnyílhat.


Ha nagyon elutasító vagy, és játszod a kemény legényt, hogy neked aztán ne picsogjon, és 2 perc alatt rávágod a megoldást, azzal el is vághatod a kezdeti bizalmat.

Úgyhogy, csak okosan.

2013. febr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

tuti hogy nem. te vagy akis lelki szemetesládája.

Ajánlom hogy egy ilyen nagy siróroham közepén állitsd le azzal hogy beszéljetek vmi vidámabb témáról és ne fb-on hanem mondjuk személyesen. Ha nem tetszik neki az ötlet akkor hagyd a pi-be, sirjon másnak a vállán

2013. febr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Passz, de az nagyon gáz, hogy neten bizalmaskodtok, élőben nem beszéltek egymással. Így akkor se lesz semmi, ha tetszetek egymásnak.
2013. febr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jah: barát zónában vagy. Ha tetszik a lány gyorsan közöld vele, mert ha nem akar tőled semmit, legalább lekopik és nem traktál tovább a sirámaival ...egyéb esetben meg öröm és bótottá
2013. febr. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Ha egy lány elmondja a bánatát az 2 értelmű:

1. azt jelenti,hogy a legjobb barátja vagy és megbízik benned.

2.azt gondolhatja ,hogy így bejön neked . ( <(*)Livi )

2013. febr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hogyan lehetne megállapítani, hogy melyik esetről van szó?
2013. febr. 18. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!