Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miben tud többet egy iphone...

Miben tud többet egy iphone vagy hasonló i készülék?

Figyelt kérdés
Nagy memóriájú készüléket szeretnék de fõleg zene hallgatásra.azonban kíváncsi lennék milyen egy i phone. mit tudnak ezek?miben más egy iphone 2,3 meg g vagy gs készülék?mi is annak a készüléknek a neve ami úgy néz ki mint az iphone de telefonálni nem lehet vele?pár éve lehetett kapni. ja,erre is lehet letölteni programokat?mármint erre a nem telefonra?gondolom van abban is wifi. Okositsatok ki légyszi:-) köszi. bocsi a sok hülye kérdés miatt ,de kínai nekem az i készülékek..én csak azt látom benne hogy drága és olyan dráGa hogy csak na..
2013. ápr. 30. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Ami olyan mint az iPhone, az az iPod touch. Lehet kapni még mindig, fejlesztik azt is az iPhone-nal együtt. (Nem lehet vele telefonlni, nincs benne GPS és gyengébb a fényképező, de egyébként ugyanazok a programok futnak, ugyanúgy működik, mint az iPhone)

A 2g csak 2g-s hálózaton működött.

A 3g és 3gs-ben már felfedezték a 3g-s hálózatokat is.

A 4 és 4s új design-t hozott. Az 5-össel felfedezték a 4g-s hálózatokat is.

Persze minden generációváltás hozott erősebb hardvert és új szolgáltatásokat is.


Többek között iPod felhasználóként azt mondanám, hogy megéri a dolog, ha van másik telefonod. Teljesen kiváltja a okostelefont, de csak wifi közelében. Zenét hallgatni a végtelenségig lehet vele (40 órát írnak, ami hihetetlennek tűnik. de tényleg bírja a 40-et, még 1 évesen is) iPhone általában legalább kétszer annyibe kerül mint az iPod, erre már nem mondanám, hogy megéri, ár/érték arányt tekintve. (Persze az iPod sem olcsó, ha csak zenelejátszóként tekintünk rá)

32 gigás 4. generációs iPod touchot vettem 1,5 éve (csak hogy már van vele tapasztalatom), egy 30 gigás Creative Zen Vision:M-et cseréltem le. Zeneileg nem tud többet a touch - hogyha csa a zene kell, erre vannak olcsóbb, és sokszor jobb alternatívák. Ha viszont kell a többi szolgáltatás is, akkor szerintem az iPod nem olyan drága.

2013. ápr. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha csak zenére akarod használni, akkor vegyél egy mp3 lejátszót (meg egy ampot, ha komolyabb fejhallgatód van), és kész.

Ha játszani is akarsz rajta, meg programokat leszedni, akkor iPod Touch, vagy minimum iPhone 4.

2013. ápr. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!