Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » OMG! Miért kezd el magától...

OMG! Miért kezd el magától csinálni mindent a telefonom? :O

Figyelt kérdés
Na szóval, három hete kaptam a telefonom, Huawei ascend g300. Nem is volt vele semmi bajom, amikor hirtelen az éjszaka közepén egymás után háromszor felvillant, de úgy, hogy hozzá sem értem. Oké, ezt még elnéztem, sőt már teljesen megszoktam, hogy éjszaka négyszer-ötször felkapcsol. Most viszont magától csak simán elindított egy zenét, senki sem ért hozzá, és enyhénszólva megijedtem. Elég gáz lenne, ha iskolában megszólalna. Bármilyen magyaráztot, és tanácsot várok, mert ez nagyon rossz így :'( Köszi előre is!

2013. ápr. 30. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A képernyő azért villan fel, mert fut valami program a háttérben. A zene? Passz
2013. ápr. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Húgomnak is Huawei-e van, de más fajta, az is már önállósította így magát. Ritka szar telefonok ezek, az övével is csak a baj van.

Volt szervizben is, még szarabb lett, mint előtte.

2013. ápr. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tölts le vmi killer programot és,este lôjj ki vele minden felesleges háttérben futó dolgot. Ajánlom még a Battery Widget Reborn nevű alkalmazást, van benne éjszakai mód, ami azt jelenti hogy minden felesleges dolgot kikapcsol és a telót energiatakarékos módba teszi. Ha ez sem segít akkor szervíz.
2013. ápr. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hiába, a huawei egy olcsó kínai márka aminek sikerült felkapaszkodnia de csak a felsôkategóriában vannak jó telói.
2013. ápr. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%

Android.....

Vegyél egy iphonet

2013. máj. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Köszönjük Emese, de nem ez volt a kérdés.
2013. máj. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bug vagy be vagy R.A.T.-ozva (Remote Administration Tools bár inkább gépre van) ja és egy tipp ha zavar a zene estért kapcsold ki vagy vedd le a hangot ha R.A.T. akkor szívtad
2015. jan. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!