Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem csatlakozik a samsung...

Nem csatlakozik a samsung galaxy mini telefonom semmilyen wifire. Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
A fölső sávba azt mutatja, hogy csatlakozott, de amikor megnyitom az internetet, azt írja ki, hogy nincs internet kapcsolat.

2013. ápr. 1. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Elkel hogy keserítselek de... Reset-elni kéne a telefont :(

Nekem is minim van és ugyan ez volt a gond.

Csinálj egy backupot és utána Reset-elj.Remélhetőleg megjavul.

2013. ápr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Légy szíves leírod, azt hogyan kell? :)
2013. ápr. 1. 22:00
 3/9 anonim ***** válasza:

csak óvatosan.. szabályosan kapcsold ki, aztán akksit vedd ki..pár perc után vissza, bekapcsol, amikor feléled, akkor a beállításoknál alaposan keress rá wifi opciókra..


azt írod, hogy semilyen wifire...van olyan wifi beállítás is, hogy csak azt hiszed nyílt hozzáférésű, de adatforgalmat nem engedélyezett..stb..


szóval az otthoni wifivel próbálkozz először..az én minim kapcsolódik a wifimre rendesen, a haver négyszer olyan drága telója meg nem...azt sem értjük..

2013. ápr. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nekem otthon nincs wifim... Olyan wifikre nem kapcsolódik, amikre eddig gondtalanul. Megcsináltam, amit mondtál, de semmi se történt.:\ Talán tényleg resetelni kéne?
2013. ápr. 2. 09:56
 5/9 anonim ***** válasza:

1# vagyok

Elmondtam hogy nekem is ez volt a problémám mindent kipróbáltam nem jöttek össze.

Reset-elni kell...sőt SZÜKSÉGES(ha internetezni akarsz a telefonódón)

2013. ápr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
ugyan ez a problemam(telefon is egyezik) csak nekem annyiban mas hogy az othonin kivul mindenhol jol csatlakozik. reseteles alatt gyari bealitasok visszaalitasara gondolsz?
2013. ápr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1# vagyok

És igen gyári beállítások visszaállítására gondolok.

2013. ápr. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
es ha ugy sem mukodik lehet meg tenni erte valamit?
2013. ápr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1# vagyok.

Nem.Szerintem nem.Ha az sem működik akkor nem ,rossz a telefon.

2013. ápr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!