Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért akarják eladni az...

Miért akarják eladni az xperia Z-t?

Figyelt kérdés
pl: vateran akár már 120-130 ezer ftért is hozzá lehet jutni egy xperia Z-hez ami újan 190 ezer ft körül mozog.. nem értem, ha még valaki bizniszel meg minden akkor sem éri meg neki szerintem.. ennyire rossz lenne az xperia Z? véleményem szerint egy újabb készüléket azért nem szoktak eladni ennyivel olcsóbban.
2013. máj. 1. 11:56
 1/6 dirtboy ***** válasza:
100%

gsm boltokban már 165alatt van az ára,egyébként meg lehet hogy csak másikat akarnak,meg vették a z-t aztán most s4 kell vagy htc one.

vannak ilyen bírkák akik képesek csak azért váltani mert a másik jobbnak van titulálva vagy teljesítmény teszteken jobban szerepel,így azzal jobban tudnak villogni.

az is lehet hogy csak az üzemidőben vagy a kijelzőben csalódtak stb.

pl aki samoledről vált Z re az nem hiszem hogy elégedett lesz a tft lcd vel.

ha nem tudja megszokni kénytelen eladni.

szóval lehet pár ok amiért eladhatják.

2013. máj. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Újonnan 190 ITTHON. Külföldön ha 100 körül adják, már meg is éri 130-ért továbbadnia.
2013. máj. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szolgáltató függők általában,és nincs ÁFA.
2013. máj. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt se felejtsük el, hogy rengeteg olyan is van aki megveszi, de aztán rájön hogy felesleges neki ilyen tudású telefon aztán eladja. Még mindig jobban jár, mintha egy év múlva adná el fele pénzért.
2013. máj. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de miért ekkora "birkák" ..:D én eddig mindig kipróbáltam előtte.. köszönömö a válaszokat!
2013. máj. 2. 09:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Így lettek nevelve. Fogsz még nagyobb birkákat is látni az életben.
2013. máj. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!