Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért akarják egyre többen...

Miért akarják egyre többen eladni T-mobile (alcatel) Vairy Text II telefonjukat?

Figyelt kérdés
Én is használtan vettem, de nem értem miért akarnak sokan "megszabadulni" tőle. A kamera minősége tényleg pocsék, de lehet valami más baja is?
2011. máj. 23. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
talán nem jön be nekik. de minden típusból rengeteg eladó van, lehet hogy ebből is csak átlagos mennyiségű van
2011. máj. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Talán azért mert ez nem androidos...am nekem is ilyenem van.

Mostmár mindenki bele van bolondulva az androidba...dehogy minek? na sokkal okosabb mint egy symbianos de én akk is meg vagyok vele elégedve én ink netezésre használom és arra kiváló!!!:D

2011. máj. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
azért mert a minősége szörnyű...baromira vigyáztam rá és 1 év alatt 3szor volt szervizbe plusz annyitól szétfolyt a folyadékkristály h leejtettem...
2011. dec. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!