Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Nokia...

Mi a véleményetek a Nokia Lumia 620-ról?

Figyelt kérdés

Megéri az árát?

52 ezerért venném..

Esetleg akinek már van ilyen telója az elmondaná mi a véleménye ?

Esetleges akadozások vannak-e benne?


2013. máj. 1. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen telefonom van, 52 ezret nagyon megér. A Wp rendszer nagyon stabil, nincsenek lassulások. A GPS nagyon jó, ráadásul a Nokia Drive + van rajta, így bármelyik ország térképét le tudod ingyen tölteni, zene hallgatásra szintén jó, internetre is használható, bár nincs flash. A kamerája viszont elég gyenge képeket csinál illetve az 512MB RAM miatt sok játék nem fog futni. Mindent összevetve egy nagyon jó telefonnak tartom. Ha van valami kérdésed akkor írd meg, válaszolok :9
2013. máj. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ha jól értettem akkor a GPS ingyenes rajta?

Mert nekem Androidom volt ezelőtt

és ott ingyenes volt az IGO nem igényelt internetkapcsolatot..

szóval akkor itt is ez a helyzet?


Holnap érkezik meg a ketyere :)

2013. máj. 1. 20:34
 3/11 A kérdező kommentje:

Milyen játékok futnak el rajta?

Én droidon ilyenekkel játszottam pl.: Angry birds, Asphalt7,

Igazából kb ennyi.. Jobban az autós játékok érdekelnek..

de nem vagyok nagy kocka..


Max akkor játszottam amikor untam magam..


Inkább netezős vagyok: Facebook, Gmail,

2013. máj. 1. 20:38
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen, ingyenes maga a program is (pl. Android-Navigon kb 15.000 FT ha nem okosban oldod meg :D) és a térképek is ingyenesek. Külön jó dolog hogy nem csak európai térképek vannak.

Angry Birds, Asphalt 7 megy bár mindkettő pénzbe kerül és Wp-n nincs az hogy letöltöd gépre, rárakod a telóra és megy is, itt a fizetős programokat meg kell venni vagy nem tudod használni őket.

Pár játék ami nem megy: Asphalt 5, Temple Run

2013. máj. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi az infókat!

Na majd akkor holnap kiderül hogy milyen benyomást kelt a szemembe a kicsike..

Remélem nem csalódok benne.. :)

2013. máj. 1. 21:46
 6/11 anonim ***** válasza:
Én alsós droidról váltottam és nagyon megszerettem, egyedül az nem tetszik hogy a legtöbb játék pénzbe kerül.
2013. máj. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkumulátorja mennyit bír?
2013. máj. 2. 10:48
 8/11 A kérdező kommentje:

Megjött a teló!

SZÉP ÉS JÓ, DE NEM ENGED LETÖLTENI A PIACRÓL SEMMIT amig nem csinálom meg azt a család szolgáltatást.. :(

de viszont nem tudom hogyan kell ezt beállítani, már probáltam töbször is, de nem megy...

Tudnál ebben segíteni nekem?

2013. máj. 2. 20:09
 9/11 anonim válasza:

Nem jól adtad meg a születési dátumodat!A regisztrációnál kérte, de gondolom a mai dátumot adtad meg.

Lépj be a microsoft accountoddal a [link] weboldalon és ott meg tudod változtatni a dátumot!

2013. máj. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Tényleg!

Sikerült

Még1x is köszi :)

2013. máj. 4. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!