Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S3 vagy Nokia...

Samsung galaxy S3 vagy Nokia Lumia 820?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni a kettő közül.Sebességben mindkettő jó,a kamerában sincs nagy eltérés.Talán az S3 a nagyobb kijelzője miatt szimpatikusabb.Tapasztalatokat,véleményeket várom.

2013. máj. 1. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Galaxy S3 kéne inkább mivel az nagyobb,és én csak azokat szeretem,bár az androidot nem szeretem ezért inkább Lumia a jobb a windows 8 op. rendszerével. De dönteni nem tudok igazábol mert mind2 nagyon jó kis telefon
2013. máj. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Galaxy S3.Azért mert Android,nagyobb és jobb is mint a 820.
2013. máj. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lumia 820! WP jobb mit a Android szerintem, nekem is WP van és nem fagy le meg ilyenek, szal nyugodtan vegyél Lumiat :)

Igaz h nincs ra annyi app de minek legyen 8-9 ezer zseblámpa app :)

Galaxy S3 1x le esik és szét is esik, onnan tudom h a főnöknek a fiának max 1m ről le esett és betört a képernyője és meg 1 éve sincs meg neki de mar nem is jó neki!!! Jah és egyre jobb kezd lenni a nokia :D nyugodtan néz utána :D Bocs a sok "és"-ért :)

2013. máj. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 t-34 ***** válasza:
Egyértelmüen 820 ast....Figyelj ne halgass a sok hozzá nem értő gyökérre. akik azt mondják hogy huu jóbb proci. mondok neked valamit. az összes androidos telefonba csak azért van ekkora proci mert az android ígényli,mert csak gy nem fog akadni lefagyni stb. Vegyük példának az iphonet meg a lumiát. egyiken windows, másikon ios van. mindkét telonak nézd meg procijait 2 mag és 1.5 másiknak 1.3 ghz (2 mag) mert ezek rendesen összerakott op rendszerek ezek nem igénylik. Tehát ha te akkármien game et vagy alkalmazást le töltesz az menni fog rajta. ami meg kijelzőt illeti a lumiának tökéletes kijelzője van nem tul nagy de mégis totál kényelmesen lehet böngészni rajta.
2013. okt. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!