Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek lesz ősszel HTC...

Szerintetek lesz ősszel HTC One+? Érdemes várnom?

Figyelt kérdés
A mostani One nagyon tetszik, de a kamerája nem a legjobb, szerintetek lesz egy "ránc felvarrott" One+, mint annó a One X - One X+ esetében? (Engem csak a kamera miatt érdekel, mert egy 8Mp-es Ultrapixel kamera az nagyon király lenne. Érdemes várnom?

2013. máj. 1. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.

Egyébként nem vészes a kamerája, sötétben az egyik legjobb, nappal meg ha nem is a legjobb, nincs sokkal elmaradva egy iPhone 5 vagy SGS4-hez képest.

Bár lehet lesz, mert a HTC hatalmasat alkotott a One-nal, de mindig mindenki a kamerája miatt sír, ezt orvosolva lehet lesz majd One+, de erre szerintem minimális az esély.


Pár kép, hogy lásd mit tud sötétben a One:

[link]

Ugyanez SGS3-mal: [link]


Meg itt nézhetsz pár minta képet:

[link]


Elég szép képeket csinál, lehet 100% zoomolásban nem olyan jó, de telefonhoz képest jó, pláne mondjuk 50%-os méretben a képek, ami még mindig elég nagy.

2013. máj. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Furjadék* ***** válasza:

Nemhiszem, lévén a mostani rendelésekkel is csúszásban vannak.

Nemtudom mi a probléma a kamerával, jönnek majd szoft. frissítések, azok orvosolják majd a nagyobb gondokat.

8 megapixelre meg ne számíts, ennek a technológiának osk hely kell, és vékény készülékházba nem fér bele sok optika.

Ha nem plakátokat fotózol, hanem magadat tükörben, vagy a tájat, esetleg valami érdekeset, akkor simán elég a 4mp, még a 116cm-s TV is csak 1080p-t (alig 2 mp) tud.

2013. máj. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Furjadék* ***** válasza:
Első mérd össze a L920-al, az tud valamit sötétben! :D
2013. máj. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3


Egyes esetekben a 920 a jobb, egyes esetekben a HTC One.

2013. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nincs nagy bajom a kamerájával, de úgy vagyok vele, hogy sokkal többet is ki lehet hozni ebből az ultrapixel technológiából, csak a HTC kicsit elsiette a dolgot, gondolom mindenképpen hamarabb akarták piacradobni a One-t, mint az S4.

Én azt olvastam, hogy a 8Mp-el ultra pixel kameránál csak szélesíteni kell. Az meg biztos, hogy a köv. HTCnek sokkal jobb kamerája lesz.

Na most én pontosan ez azoka, h most azon gondolkodom, h várjak-e a köv-re, mert szzem HTC-nek nem kell sok, hogy megcsináljanak egy sokkal jobb kamerát (ha olyasmiről lenne szó, h pl köv. évben 14Mp helyett kijön egy 16Mp-eles pl akkor arra sz..nék, de itt szerintem nagy ugrás lesz.)

2013. máj. 1. 19:48
 6/7 anonim ***** válasza:

#5


Szerintem meg szoftveresen kell csak rajta csiszolgatni, egy szoftveres update meg már pár napja ki is jött hozzá.

2013. máj. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom és javult is, de azért még mindig messze van pl. Samsung S4 kamerájától. Mondjuk nagyobb a betekintési szöge, sötétben sokkal jobb, gyorsabban exponál, és itt legalább müködik a "drama shot" szerü fungcio, nem ugy mind az S4en, de világosban még mindig elég nagy különbségek vannak. Ha ezt 8Mpben csinálják meg akkor szerintem egy jó 1 évig még nem lett volna konkurens, de így azért vannak olyan korlátok amit szerintem hardveresen nem kerül sokba fixálni, de softveresen már nem lehet annyit javítani. Na mind1, lehet megvárom a julius, addigra ára is jobb lesz, javítanak is rajta + lehet lesz valami fejlemény (pl vannak hírek h állítolag HTC One Tabba már 8Mp-es U kerül bele) ha ez igaznak bizonyul, akk lehet megvárom a köv. mobilt, ami lehetőleg minél hamarabb jön, ha nem akkor meg valoszeg beruházok egy Onera. :)
2013. máj. 1. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!