Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Emelt szint, érdemes most...

Emelt szint, érdemes most vagy inkább ősszel?

Figyelt kérdés

Tavaly letettem a középszintet, 4es lett. 12 éve tanulok angolt, nyek-es vagyok, a szóbeli max pontos lett, a nyelvtanra idén jobban figyelek, csak azon úsztam el sajnos... meg a stressz.

Elsősorban a 60% feletti nyelvvizsga miatt tenném le az emeletet, és ha nem sikerül akkor elmegyek nyelvvizsgázni.

A tanár az osztályból csak 5embernek mondta hogy sikerülne idén év végén, engem is mondott. Inkább most, hogy a tanárra nagyon rákészülünk, és csak akinek mondta vagy ősszel? A nyáron félek hogy kiesek... Van esélyem a 4es után ha odateszem magam a 60% feletti emeltre?


2013. jan. 22. 17:14
 1/1 szvandaaa ***** válasza:

Szia!

Szerintem mindenképpen menj el ősszel. A nyelvi érettségik nevetségesen egyszerűek és hidd el, nem tudsz rá sokkal többet készülni egy félév alatt. Szavakat talán tudsz még magolni, de a nagyját már úgy is tudod. Ha megoldasz körülbelül 10 érettségi példasort ( lehet ilyen könyveket kapni), akkor szerintem minden rendben lesz. Legalább letudsz egy érettségit és könnyebb lesz utána ;) ! Bízz magadban!

2013. jan. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!