Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet jól feltuningolni...

Hogy lehet jól feltuningolni egy nokia c503 telefont hogy androidhoz hasonló legyen?

Figyelt kérdés
milyen progik kellenek hozzá megkérdezem hogy ti milyet tudnátok mondani én már nagyon jól felújítottam a nokia c503 telefont ha akarjátok tudni hogy mijen programokat raktam rá akkor szívesen segítek!
2013. máj. 1. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Sehogy. Symbian sajnos már minden, csak nem korszerű, a kisfelbontású rezisztív érintőkijelző már szinte retrónak számít.


Lehet skinezgetni, témázgatni, de a fenti tényezőkön nem tudsz változtatni.

2013. máj. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát pedig lehet és nagyon klasszra lehet csinálni a symbiant szinte olyan mint az android csak kell egy spb mobile shell egy nokia photo browser egy imelo music player egy mazelock egy új you tube és tökéletes!
2013. máj. 1. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:
..és lesz az amúgysem gyors és stabil készülékből egy méglassabb, lagzó-akadó androidra távolról hasonlító rezisztív kijelzős valamid.. Hajrá.
2013. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
egy picit sem laggos szuper
2013. máj. 18. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!