Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jobb az élet okostelefonnal?

Jobb az élet okostelefonnal?

Figyelt kérdés

Nem vagyok semmi ellensége sem, de sajnos amilyen érveket felhoznak az okostelefonok mellett, azok nem győztek meg arról, hogy nekem jobb lenne attól, hogyha vennék egyet.

Idegesít a dörzsölőképernyő (hülyére röhögöm magam, ahogy mindenki dörzsöli, ahogy pl kioldja a "billentyűzárat"), a nagy képernyő energiaigényes, hamar merül az akksi, elvesztik azt a tulajdonságot, ami annyira tetszett, hogy kicsi a mobiltelefon. Az okosok egyre féltéglábbak. Ráadásul nekem olyan kiszolgáltatottnak és sebezhetőnek tűnik egy olyan eszköz, amihez komolyabb előfizetés kell és a sok vezetéknélküli funkció és az oprendszeresség kiszolgáltatottá teheti vírusoknak is.

(Én nem hallgatok fülhallgatón zenét, nem akarok HD videókat csinálni és fotómontázsokat készíteni a mobillal.)


De érdekelne, hogy aki örül neki, az miben élvezi az előnyeit?


2013. máj. 1. 21:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ráadásul annyi anomáliát olvasok, hogy nem tudnak rá letölteni, akadnak az alkalmazások stb.
2013. máj. 1. 21:56
 2/11 anonim ***** válasza:
ha várnom kell valahol(mondjuk vonat,busz) fél-1 órát, legalább addig sem unatkozok, jól el lehet ütni az időt vele, ha játszok,filmet nézek rajta.
2013. máj. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Nekem sose tetszett. A mai napig "butatelefonom" van. Pedig haladok a korral, ha meg várni kell a buszra, van kindle-em :)
2013. máj. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem valamilyen szinten egyszerűbbé tette az életemet: eltudom olvasni az emailjeimet útközben, híreket, útinformot megtudom nézni, navigációra is használom, menetrendek miatt is illetve szórákozásra, idő elcsapására is jó: zene, film, játékok, internet
2013. máj. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Mondjuk nekem visszás, hogy valaki többszézezres telót vesz és busszal jár :)

Én inkább autóval és "butatelefonnal" vagyok :)

2013. máj. 1. 22:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem minden okostelefon több százezer. Nah meg pl. Budapesten rengeteg munkavállaló fizeti a budapesti bérletet.
2013. máj. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a tipo mióta több százezer például? xD :D
2013. máj. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#5


Telefont előfizetésre is lehet venni, autót kicsit nehezebb.

Egyébként te nem vágysz okostelefonra, akkor ne vegyél, meg van oldva.


Nekem mindenképp kell, hisz rengeteg haszna van, elég csak annyit mondanom, hogy ingyen lehet telefonálni vele meg SMS-eket küldeni (Viber vagy hasonló programmal), igaz, hogy csak más Viber-eseket, de szinte mindenkinek van már.

Illetve mindenféle játék van rá, ha meg bárhova megyek akkor addig sem unatkozok.

Lehet rajta olvasni is, én pl. milliószor annyit olvasok, amióta van tabletem, mert ingyen le lehet rá lopni a könyveket, csak a könyveken visszajön az ára.

És még sorolhatnám.

Egy okostelefon szinte mindent tud, és minden ember találna valami hasznos funkciót.

2013. máj. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én szeretem, hogy az emailjeim elérnek pont úgy, mint az SMS-ek. Ugyancsak, a GPS már megmentette az életem párszor, főleg külföldön jön jól. A folyamatos internetelérést is szeretem: ha vaami fontos infó kell, egyből meg tudom nézni: mikor indul a következő busz, dugó van a körúton, hol található egy-egy bolt és meddig van nyitva, vagy ha épp eszembe jut, hogy de jó volna tudni a 7. törpe nevét most azonnal.

Lehetne még sorolni, de ez emberfüggő is. Különbözőek az igények. Ha neked nem kell okostelefon, attól még nem leszel kevesebb...

2013. máj. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
igen, te ezt nem fogod megérteni, mert pont azok az előnyei, amit te is elmondtál, és sajnos igen, ez a trend, hogy egyre nagyobbak, amit személy szerint én sem preferálok, sem a végtelenségig izmosított hardvereket. most én személy szerint iPhone 4-et használok, ami manapság teljesen jól megállja a helyét, nem is nagy, de nem vagyok elfogult, ha android-osat szeretnék akkor is maximum egy xperia s-t, vagy vele hasonlóakat vennék. annak a hardvere is bőven elég arra, amire igény van manapság, nálam az a maximális méret(4,3"), és az ára is már az az elfogadható szint.
2013. máj. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!