Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace vagy ZTE...

Samsung Galaxy Ace vagy ZTE atlas 3,5? Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2013. máj. 2. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyiket se.
2013. máj. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyiket se vedd meg, mindkettő rendkívül elavult telefon, nem sok telefon van ami az Acenél rosszabb, de a ZTE Atlas pont ilyen
2013. máj. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor milyen ajánlotok?
2013. máj. 2. 21:01
 4/7 anonim válasza:
Milyen árkategóriában gondolkozol? :)
2013. máj. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
40-50.000 között !?
2013. máj. 3. 15:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Menj rá erre a linkre:

www.olcsobbat.hu/szorakoztato_elektronika/kommunikacio/mobiltelefonok/#!pagenum=9&order_by=arak

Én továbblépegettem, addig, amíg nem találtam 51000-ért. Ha az oldal alján a következőre mész rá már csak olcsóbbat fogysz találni, de ez az ár, ami ott van mellettük, akkor érvényes, ha interneten rendeled. Nézd át őket, és ha találsz olyat, ami tetszik, akkor írd meg újabb kérdésbe, hogy a választottak közül mit javasolunk. Azért ezen a honlapon böngéssz, mert itt szinte minden teló fent van. De egyébként, ahhoz képest, hogy az előző válaszolók leszólták az Ace-t, ha rámész erre a linkre: www.olcsobbat.hu/szorakoztato_elektronika/kommunikacio/mobiltelefonok/#!order_by=nepszeru

Ezen a linken látható, hogy az Ace a népszerűségi listán a 4.

2013. máj. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocs nem jók a linkek. Az első link: [link]

A második link: [link]

2013. máj. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!