Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki mit tud a Goophone i9-ről?

Ki mit tud a Goophone i9-ről?

Figyelt kérdés
Egy kínai webshopban láttam, tulajdonságai alapján nagyon megtetszett, de mivel nem nagyon hallottam róla kicsit ódzkodok tőle.

2013. máj. 2. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikor megjelent az i5, akkor jelent meg előtte ez a telefon pár nappal ha jól tudom. Én bevállalnám, mivel tudok hack-elni droidot, és így akár bármilyen eszköznek felismerheti a telefont, szóval a játékok terén nincs gond.
2013. máj. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
valóban kétesélyes a dolog. az tény, hogy ez nem az a nagyon összedobált tucat iPhone klón, hanem törekedtek egy kicsit a minőségre is, szóval aránylag korrektnek mondható, de természetesen kockázatos ilyen telefonokkal vesződni. vagy kikapsz egy olyat, ami bírja negyed-fél évig, vagy egy olyat, ami teljesen jól működik 1-2 évig.
2013. máj. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2


Miről beszélsz? Ez nem iPhone klón. Ez egy kínai telefon, nem mindegyik kínai telefon akar iPhone klón lenni.


Abban egyetértek az előzővel, hogy vagy szar, és nem tudsz vele mit kezdeni, vagy simán felveszi a versenyt a nagy márkákkal.


Egyébként nagyon nagy az aksija, ráadásul A7-es magok vannak benne, vagyis az biztos, hogy jól fogja bírni a telefon, nem merül le valami hamar (hacsak szoftveresen nem szarták el), és egész korrekt telefon papíron, de gyakorlatba lehet szar is.

2013. máj. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát azért eléggé megcélozták az iPhone 5-öt főleg hátlapból, még ha hamarabb is került piacra az i5-nél :D
2013. máj. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A miui nem szokott vacak lenni.
2013. máj. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! És nem összekeverendő a Goophone i5-tel :D
2013. máj. 4. 01:02
 7/7 anonim ***** válasza:
hoppá tényleg :D ilyen esetben nem szóltam.
2013. máj. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!