Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beázott a Sony Ericsson...

Beázott a Sony Ericsson playem. Nincs rá valami házi praktika?

Figyelt kérdés
Tegnap este a nagy trópusi viharban beázott valószínűleg a telefonom. Nem érte nagyon víz mert egyből eltettem a táskámba. teljesen működik amennyire kitudtam próbálni, de az erintőkpernyő nem működik. azóta egész este szétszedve hagytam hátha megjavul, de semmi. ezzel nem lehet valamit kezdeni?
2013. máj. 3. 08:22
 1/3 Wadmalac ***** válasza:

Még két nap szétszedve száraz helyen. Nekem X8 produkált hasonlót, csak nem hogy nem működött a képernyő, magától tevékenykedett, lépegetett alkalmazásokba, menüben stb. 3 nap alatt gyógyult meg.

Ha van otthon valami elektronikai cuccból vagy cipőből stb. megmaradt silica gél zacskód, azzal rakd be egy kis nylonzacsiba és hagyd úgy egy napig. Az kiránt minden nedvességet.

2013. máj. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ha van olyan cuccom. akkor ezt egyszeruen szorjam bele az aksi helyere?
2013. máj. 3. 12:46
 3/3 Wadmalac ***** válasza:
Papírzacskóstól rakd be. Ne bontsd ki.
2013. máj. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!