Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia J egy nagy f. s?

Sony Xperia J egy nagy f. s?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja van Sony Xperia J-m.Eddig semmi gond nem volt vele,amíg le nem töltötte magára a szoftverfrissítést.Azóta a következők a hibái: kamera néhe nem elérhető pár óráig,random újraindul napi 2-3szor,akár telefonálás közben is,az érintő néha önálló életre kel és össze-vissza belép mindenbe,törli az üzeneteket.A csengőhangot folyamatosan megváltoztatja,néha lehalkul.Sokszor nekiáll akadozni és lefagy pl. sms írás közbe,ilyenkor ki kell vennem az akksit mert semmire nem reagál.Akinek ilyen telefonja van annak is ennyi gondja van vele,vagy csak én fogtam ki ilyet?
2013. máj. 3. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra az op. rendszert. Utána, sztem. helyreállnak ezek.
2013. máj. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam ezzel is,de semmi nem változott.A legújabbat tettem fel rá de mintha nem is csináltam volna vele semmit.
2013. máj. 3. 21:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld azt a verziót, amelynél még jó volt, hátrány csak annyi, hogy nem a legeslegújabb lesz rajta.
2013. máj. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a Sony készülékei sz*rok , nekem ugyan ez volt a Sony Xperia P-vel , de jött egy frissítés és 3 hónap után ment a kamera.... (de a Sim kártyát néha úgy dönt ,hogy nem érzékeli)
2013. máj. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A kamera most pillanatnyilag jó.A SIM kártyát is érzékeli,de sorozatosan random hibákat dobál ki.Ráraktam a régi szoftvert,azzal se jó :)
2013. máj. 4. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!