Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb vírusirtó...

Melyik a legjobb vírusirtó androidra? És melyik a legjobb launcher? (akár fizetősek is szóba jöhetnek)

Figyelt kérdés
érveket ellenérveket szívesen várok :)

2013. máj. 3. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Vírusírtó felesleges. Olyan meg nincs hogy legjobb launcher, ez relatív tehát mindenkinek más a legjobb, általában éppen az amit használ, én a gyári felülettel megvagyok.
2013. máj. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Vírusirtó, ahogy már az előző is írta teljesen felesleges.

Launcherek közül meg van egy pár toplistás, ami közül mindenki kiválaszthatja neki mi jön be leginkább.

A toplista első 2 helyezettje Nova és Apex, ezek közel a stock Android launchert helyettesítik.

És még ezek a jók:

Next Launcher 3D

GO Launcher

SPB Shell 3D

TSF Shell

Holo Launcher


És még biztos van millió jó, de ezek a leghíresebbek, meg ezekről jó is a visszajelzés.

2013. máj. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Jófej:D ***** válasza:

Én ezeket használom

Vírusírtó mert a tesztekben is elég jól szerepelt: zoner

Launcher mert ennél még nem láttam jobban testreszabhatóbbat: lightning launcher

2013. máj. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat habár azért egy dologba belekötnék nekem eddig az avast/trust go volt felváltva és mindkettő talált már vírust
2013. máj. 4. 00:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Amiért vírust jelzett még nem biztos h tényleg volt benne. Bár ez attól is függ hogy mik voltak a telón.
2013. máj. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%

Ha Play-ről mindenféle szar alkalmazást leszedsz, aminek 1,1-es az értékelése és kb 5-en töltötték le, akkor tudsz bekapni pár vírust (esetleg), de ha csak híresebb alkalmazásokat töltesz le, amiket már több ezren letöltöttek, akkor közel 0% az esélye, hogy vírusos lesz.

Szóval felesleges a vírusirtó, okosnak kell lenni.

És ahogy előző is írta, egyáltalán nem biztos, hogy az vírus is volt.

2013. máj. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akárki akármit mond, a Nova a legjobb launcher. Ez a leggyorsabb, legkevésbé eszi a RAM-ot, totálisan személyre szabható és sosem lagoltatja a telefont (nem úgy, mint a GO és társai). Mindemellett nagyon szép is. Alap program 4.0+ androidos telefonra. Az ingyenes verzió is már alapból profi, bár én kipróbálás után azonnal megvettem. Valami csodát művelt az Xperia U-mmal (az alap Sonys launcer szörnyen szaggat, lagol, lassú...). :)
2013. máj. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Holo Launcher!

Keveset eszik, könnyen állítható, szép.

2014. ápr. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem vírusírtóból a Malware bytes Anti Malware jött be.

Launcherből az SO launcher előző verziója(ha kell küldök apk-t) és TW icons pack

2016. júl. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az 1.93(23)-mas verzió. Nem szaggat. Szép. Elég sok testreszabhatósági lehetőség. Prime(fizetős)- ban meg főleg
2016. júl. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!