Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy Y pro telefonom...

Samsung galaxy Y pro telefonom van. Csak akkor működik rajta az internet, ha olyan helyen vagyok, ahol van Wi-Fi? Miért jó ez a telefon? Mit jelent az, hogy androidos?

Figyelt kérdés
A telefont ajándékba kaptam. Néhány információ érdekelne a telefonról. Köszönöm!

2013. máj. 4. 00:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Jaj istenem már megint egy almafabéta...pfff

Szóval:

-Az internet nem csak wifin keresztül megy ha van mobilneted.

-Ez a telefon nem jó.

-Az androidos azt jelenti hogy android oprendszer van rajta de ez neked úgyis tökmind1, sms-ezni meg facebookozni bármelyiken lehet.

2013. máj. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Még,hogy én vagyok az ANALFABÉTA,nézz már utánna legalább,hogy írják le,ha valakit ezzel a melléknévvel szeretnél jellemezni.
2013. máj. 4. 01:54
 3/14 anonim ***** válasza:

almafabéta = analfabéta viccesen


Kedves Kérdező, amíg ezt a kérdést kiírtad, az internetes kereső segedelmével sok információt begyűjthettél volna a telefonoddal kapcsolatban. Legalább az alapokat.

2013. máj. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Internet - vagy Wifi-n vagy egy megrendelt mobilinternet szükséges.

Miért jó - azt telepítesz rá amit akarsz (ez a modell egy alap készülék)


Ezt olvasd el

[link]

2013. máj. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"Miért jó - azt telepítesz rá amit akarsz"


Nem teljesen igaz, hogy azt telepít amit akar...

Sok olyan app és játék van amit hiába akar telepíteni az elavult hardver miatt.

2013. máj. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz telefon, én gyorsan eladnám.
2013. máj. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. máj. 5. 01:09
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező: Igaz te nem analfabéta vagy hanem egyszerüen h.lye.

Hogy lehetsz ennyire sötét hogy nem veszed észre h azt direkt írtam úgy....

Egy újabb GYK-s balf.sz aki nem ismeri a google-t de mást le tud hülyézni, úgy hogy még egy egyszerű gúnyos megjegyzést sem tud normálisan értelmezni.

2013. máj. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%

# 8 Pontosan te hülyézel másokat, most a kérdezőt, akkor ezért te vagy a "GYK-s balf.sz"?? Még te vagy felháborodva?!

[link]

Azért kérdeznek ezen az oldalon, mert nem tudják, ismerik az adott témát.

Pökhendi, gúnyos válaszodra kaptál egy normális hangnemű viszontválaszt, erre most saját magad égeted!

2013. máj. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha ő engem leh.ülyéz akkor én miért is nem hü.lyézhetem le?

És elöbb meg kéne tanulni használni a google-t és nem állandóan rohanni ide és minden hülyeséget felrakni. Ha beírta volna a google-ba, millió találatot kapott volna, és már rég kapott volna választ a kérdésére. A GYk-s b.lfaszt arra értettem hogy inkább rohan ide minden hülyeségért minthogy elöbb beírja a keresőbe, legalább a telefon nevét.

2013. máj. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!