Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus GT 540 beállítása...

Neuhauser László kérdése:

LG Optimus GT 540 beállítása modemként. Hogyan?

Figyelt kérdés

Üdv!

Adott a fenti telefon, aminek az internetét szeretném számítógépen használni


Hogyan lehetséges ez?



2013. ápr. 29. 22:23
 1/7 Emberek ***** válasza:

1. kábellel összekötöd a telefont a géppel

2. LG PC Suite, vagy valami ilyesmi módban csatlakoztatod

3. elindítod az LG PC Suite programot

4. kiválasztod a csatlakozás az internetre lehetőséget

5. beállítod - vagy kiválasztod a megfelelő konfigutációs beállításokat

6. katt az "OK", vagy a "Csatlakozás az internetre" gombra

7. majd utána élvezheted az internet által nyújtott opciókat

2013. ápr. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezaz, hogy csatlakozáskor nem ad be semmit a telefon, csak azt, hogy ha USB - n akarok adatot átvinni, akkor tapicskoljak [IDE] , de ez nem a modemre való, csak fájlátvitelre (ilyenkor a telefonnal nem is lehet mást csinálni)


Semmi más lehetőséget nem ad elő...


Próbáltam ezt "bekapcsolva" is, és csak "simán" USB - re dugva is, de így nem sikerült csatlakozni

2013. máj. 1. 02:16
 3/7 A kérdező kommentje:

...azaz nem én próbáltam, hanem az ismerősöm, csak ő nem nagyon ért hozzá, ezért próbálok segíteni, de már jó ideje szenvedünk vele....


Leszedett hozzá egy olyat is, hogy "LG GT540 MODEM Driver" de ezzel se járt sikerrel....


Tiszta idegesítő, mert már néhány telefon modemként való beállítását csináltam, 10 perc volt a leghosszabb idő, általában a PC-Suite elég volt hozzá (max. + 1-2 beállítás a telón, ill. a gépen) , de MINDHEZ volt értelmes leírás....


Ehhez meg nem találni semmit, amit meg igen, az nem működik.....


Eddig ilyenekkel volt dolgom:

(Leírom, hogy mit kellett vele csinálni)


Sony Ericsson K510i - PC Suite + Dial-Up beállítás

Sony Ericsson K770i - Pc Suite

Sony Ericsson W200i - Pc Suite

Huawei U8500 - Telefonban volt WiFi Hotspot, így nem nagyon kellett állítani, egy WiFi adapterrel simán ment (sőt, másik Wifi - s telefonnal is neteztek "vele" )


Samsung Galaxy Mini - ugyanaz, mint a Huawei U8500 - nál

Samsung Galaxy Mini - Samsung Kies


Samsung Galaxy Ace - Ua. mint a Galaxy Mini


LG GT 540 - Nem megy sehogy se


Amúgy Telenoros


Néztem a Telenor oldalán egy leírást, mert a gép felismerte modemként a telefont, de elakadtunk...


Beállítottuk az oldal alapján a Dial-Up - ot, de nem bír tárcsázni, 720 - as hibakód.....

2013. máj. 1. 02:24
 4/7 Emberek ***** válasza:
A telefon beállításai között keress olyant, hogy "Számítógépes kapcsolat", vagy valami ehhez hasonló, és azt állítsd át a PC Suite-ra. Utána csináld végig a fentebb említett lépéseket
2013. máj. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Megpróbáltuk.


Kiírta h csatlakozik, de nincs adatforgalom, aztán megszakadt...

2013. máj. 2. 19:40
 6/7 Emberek ***** válasza:
akkor még azt ellenőrizd, hogy van-e net csomag aktiválva a kártyán, mert lehet azért szakad meg. ha van, akkor nincs több tippem
2013. máj. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van, a telefonon megy is a net
2013. máj. 3. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!