Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Lenovo A820-at rendelni...

Megéri Lenovo A820-at rendelni Vateráról?

Figyelt kérdés

Vateráról rendelném,de nem tudom,hogy bízhatok-e az eladóban.Ezeket Írja:Miért tőlem vásárolj?


1.


A telefont átadása előtt teljes tesztnek vetem alá. Mindent kipróbálok rajta. Így nem járhatsz úgy, hogy a frissen vásárolt dual simes telefonod már kézhezvételkor rossz.


2.


A Magyar törvényeknek megfelelően 8 nap visszavásárlási és 1 éves magyarországi garancia. Mivel Magyarországon nincs hivatalos Dual SIMes mobiltelefonszerviz, ezért én fogom ezt a garanciát vállalni. Telefonszerelő vagyok. Én fogom javítani, ha elromlik a telefonod.


3.


Ha lehetséges a telefonra feltelepítem a magyar menüt, és ezért nálam nem kell külön fizetni.


4.


Nálam nincs több ezer forintos rejtett postaköltség, ami csak az én hasznomat hizlalná.


5.


Azokat a termékeket amiket csak rendelésre hozom, tehát nincs raktáron, nem kell előre kifizetned. Mindössze csak a termék 10%-át kérem el előre. ezt is csak biztonságból.



6.


Ha összetöröd a telefonod kijelzőjét, vagy akármelyik részét. Ki tudom neked cserélni nagyon olcsón.


7.


Utoljára pedig, nézd meg az értékeléseim. Ha ez jelent valamit, egy Profitól fogsz vásárolni.


Merjem megrendelni vagy inkább hagyjam?



2013. máj. 4. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha hagyod! Csak személyes átvétellel vegyél bármit!
2013. máj. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

linket dobsz róla? jó hirdetésnek tűnik, de én nem venném meg vateráról mert jutalékkal meg haszonnal qrva sokba kerül. ha vannak olyan barátaid akik szoktak külföldről rendelni azokkal beszéld meg mert jóval olcsóbban jössz ki.

ez dúrván 40e megáll és ingyen posta van rá. ráadásul a minideal megbízható.

pl.:

[link]

2013. máj. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2-nek totálisan igaza van.
2013. máj. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Baranyi Lajos válasza:
83%

Sziasztok!

Ez az én aukciómból lett kimásolva. Ezért én is hozzászólnék a topikhoz!

Nagyon régóta foglalkozok mobiltelefonokkal, jelenleg főleg androiddal. Teljesen igaza van annak aki azt állítja, hogy direkt kínából megrendelni olcsóbb, de:

1. Én megrendeléskor csak 10%-át kérem a vételárnak nem a teljes összeget, a fennmaradót csak az átvételkor, ami lehet személyes is, ha a vevőnek nincs bizalma. Igaz a több mint 700 pozitív visszajelzés nulla negatívval és a több éves múlt szerintem elég referencia kellene, hogy legyen.

2. Egy Lenovo telefont itthon kézbe venni és használni a gyári rommal elég körülményes. Nincsenek google alkalmazások, tehát nincs Play, nincs google fiók szinkronizálás, stb.., ja és Magyar nyelv sincs. A hab a tortán a rengetek kínai app, ami csak unicum kártyával hajlandó működni, és percenként kéri is a telefon.

3. 1 év itthoni jótállás, nem kell Kínába küldözgetni. Én elérhető vagyok, de a világ másik felén levő kínai webáruház elég kérdéses!

Azt hiszem azért ezek megfontolandó érvek!


Üdv!

2013. máj. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lajos teljesen megbízható, az én telefonom is tőle van!


Ugyan ez sajnos nem mondható el a többi vaterás eladóról...

2013. máj. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Akik így vinnyogak már az elején sosem fognak venni!

Ha képes ide bemásolni a szöveget és másokat kérdezgetni, meg meggyőzetni magát, nem fogja rászánni magát a vásárlásra...túl sok a "ha".

inkább bízik a távoli nyesedékszeműekben...

Sok sikert hozzájuk, engem már csesztek át.

2013. jún. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Rendeld innen: [link]

itt csak kb 30000ft nincs szállítási költség se

2013. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 apacska26 válasza:
kb 1 honapja rendeltem a vaterárol egy lenovo a820 as telcsit. 49000 é utánvétellel meg vatera futárral ...a megadott napon meg is érkezett ....magyar menü google play meg minden..meg is vagyok elégedve a telefonal is meg az eladóval is ..aki a vaterárol akar vásárolni arra én se rábeszélni se lebeszélni nem akarom döncse el mindenki maga ...de az értékeléseket megéri megnézni és csak utána alkotni vélemény egy eladó ról
2013. nov. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

"rengetek" = rengeteg

"döncse" = döntse

2013. dec. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!