Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek ideigle...

Milyen telefont vegyek ideiglenesen? (félévre)

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy most junius után költözök Bécsbe tovább tanulás céljából. Ám az Ausztria. Nekem meg egy magyar T-mobile-os Lumia 710-em van és jelenleg a WP-ket nem lehet függetleníteni. El nem adom, mert szeretem, internetezni tudok vele, játszani tudok vele, e-mailozni tudok vele, stb. Gondoltam veszek itthon egy kártyafüggetlen olcsó gombos telefont aztán majd valamikor kint egy jobbat.

Ami fontos, hogy tudjon internet megosztást, telefonálni lehessen vele, 3G, gombos vagy kapacitív érintő kijelző, minél olcsóbban.

Néztem kinti szolgáltatókat, és a szolgáltatásaik egész olcsóak az itthoni árakhoz képest mondhatni egész korrekt, ám a készülékeket ott is meg kell fizetni..bár olcsóbbak sokkal.


A normális válaszokat előre is köszönöm. :)



#telefon #ideiglenes telefon
2013. máj. 4. 11:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Esetleg a Vodafone smart 2? egész jó kis telefon és nem drága
2013. máj. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Ausztriában is van T-Mobile. Oda bemész szépen az első nap, kötsz egy előfizetést és csókolom, működik a Nokiád.
2013. máj. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Független kellene. Gáz, mert a Lumiám magyar T-s, de az osztrák T-s kártyát nem fogadja el....
2013. máj. 4. 11:34
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne. Hogyhogy? Én Londonban vettem egy T-s BlackBerry-t, itthon is minden gond nélkül használom magyar T-s kártyával, azt hittem ezt minden telefon be bírja adni...
2013. máj. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És a yesss szolgáltató ad feltöltő kártyát, ami 8€/hó és 1000 perc beszélgetést, 1000 smst, és 1000 MB adatforgalom.
2013. máj. 4. 11:41
 6/14 anonim ***** válasza:
Más a hálózati kód. Magyar T-s nem megy külföldi T-s telóval.
2013. máj. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ismerősöm kártyáját tettem bele és nem fogadta el..

Nővérem is Londonban vett iPhone-t, neki működött, úgynéz ki fordítva nem megy a dolog.

2013. máj. 4. 11:44
 8/14 anonim ***** válasza:

Első:


Hülye vagy-e?


Vodafone smart 2 az baxottul fog menni egy osztrák hálózaton...

2013. máj. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Galaxy Mini vagy Galaxy Y

használtan már 10.000 forintért megkapod, újonnan 20.000 kb.

2013. máj. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ja galaxy y...


20k-ért sokkal jobbat kapni ma is...

2013. máj. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!