Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Note 2, S3,...

Grizznation kérdése:

Samsung Galaxy Note 2, S3, Vagy iPad mini egy mezei gombos telefonnal?

Figyelt kérdés
Az iPades megoldás azért merült fel mert olcsóbban jönnék ki, De a Note 2 és az S3 tudása lenyűgözött. Várom a szakértői véleményeket! :D Ha esetleg tudtok ajánlani olcsóbb, de nagyon jó telefont, előre is köszi

2013. máj. 4. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
én a nagy méret miatt választanám inkább a gombos teló+iPad-et. nagyon nem tetszik az a vonal, amit a Note2 képvisel.
2013. máj. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem múltkor ismerősöm kölcsönadta a Note 2-jét de nagyon nem tetszett tekintve arra hogy csak két kézzel tudom normálisan használni és még a zsebembe sem fér el pedig egy telefonnak az a lényege hogy könnyen hordozható legyen. Persze ha neked bejönnek a féltéglák akkor nyugodtan megveheted. Az iPad Mini + mezei telefon páros azért nem ajánlom mert úgysem fogod mind a kettőt magaddal cipelni, ha pedig mégis akkor elég macera lenne.

Én a helyedben a Samsung Galaxy S3-at venném ( bár még ez is nagy nekem ).

2013. máj. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindenképp valamelyik telefon.

Még ha a mini hátrányait nem is nézzük (amiből pár akad), már az miatt sem ajánlott, mert akkor 2 cuccal kéne folyton járkálnod. Lehet elsőnek úgy gondolod, hogy ez nem zavarna, de hidd el, előbb-utóbb lehet zavarna.

Note 2 jó, de tényleg nagy, ami szerintem pont az előnye. Egy hétig kell kb használni, hogy hozzászokj, de utána megimádod a mérete miatt.

Ha túl nagynak látod, akkor SGS3 kb ugyanaz, csak kisebb.

2013. máj. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazatok van, 2 dolgot magammal vinni nem mindig megoldható. A note2 csak azért kérdés, mert félek hogy irritálna a mérete. Nem fér el kényelmesen zsebben, táskában kéne vinni, akkor meg már jöhet az iPad is :D nehéz döntés. Az S3 árát pedig soknak tartom. konkrétan egy kisebb Note. Akkor miért ugyanannyi..
2013. máj. 4. 21:41
 5/7 anonim ***** válasza:

#4


Mindent annyiért adnak, amennyiért tudják.

Samsung akármennyiért is adja a telefonjait, több tízmilliót el fog tudni adni belőle, mert Samsung. Hülye lenne olcsóbban adni.

Egyébként Note 2 mérete tök jó, csak tényleg gáz, hogy zsebben nem fér el.

2013. máj. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ipad mini nem túl jó 15k+és ipad 4

Amúgy játékra

1. Ipad 4

1. Note 2

3. S3

De írd meg hogy mire használod

Bár ugye sok a zsebes ezért a fölső elsőt ajánlanám

Hogyha valakit zavar a két első helyezés akk. elmondom holtverseny

2013. jún. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De egy sgs mini 2+ipad 4 és hogy tudnád az utcán használni inkább ipad othon
2013. jún. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!