Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb telefon 50....

Melyik a legjobb telefon 50. 000-60. 000-ig?

Figyelt kérdés

indoklást is kérek

lehet WP/Android


2013. máj. 4. 20:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Nokia Lumia 620:

Nekem ilyen telefonom van, megéri az árát. A Wp rendszer nagyon stabil, nincsenek lassulások. A GPS nagyon jó, ráadásul a Nokia Drive + van rajta, így bármelyik ország térképét le tudod ingyen tölteni, zene hallgatásra szintén jó, internetre is használható, bár nincs flash. A kamerája viszont elég gyenge képeket csinál illetve az 512MB RAM miatt sok játék nem fog futni. Kevesebb program van, mint Androidra de én mindent megtaláltam eddig amit kerestem. Mindent összevetve egy nagyon jó telefonnak tartom. Ha van valami kérdésed akkor írd meg, válaszolok

2013. máj. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!