Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekom focis sms? Miért...

Telekom focis sms? Miért jönnek folyamatosan?

Figyelt kérdés

HTC telefonomon egyszercsak elkezdtek jönni a TELEKOM Foci sms-ek, hogy éppen ki vezet, meg ilyenek, de én nem fizettem elő rá, meg semmi, minden sms végén ottvan, hogy le lehet ingyenesen mondani...

más is kap ilyet???



2013. máj. 4. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor valaki, aki használta a telefonod előfizetett. Mond le v. vidd be a szolgáltatóhoz, hogy mondják le.
2013. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
-TELEKOMFOCI a 1430as számra smsben. díjmentes a lemondás.
2013. máj. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én már 3X lemondtam ezt a szart! elküldtem a 1430-ra A telekom szót és továbbra is ugyanugy jönnek ezek a szar sms-ek és már kiakasztanak! Szerintetek ezek pénzbe kerülnek??
2013. máj. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
utánaolvastam, nem kerül pénzbe, ingyenes. Regisztrálni rá a +TELEKOMFOCI-val lehet, leíratkozni pedig a -TELEKOMFOCI-val. 2-3 percen belül kapod az sms-t, hogy sikeres leíratkozás. Épp most csináltam meg énis!
2013. máj. 4. 22:47
 5/7 A kérdező kommentje:
szóval lényeg a -TELEKOMFOCI
2013. máj. 4. 22:47
 6/7 anonim válasza:
Egyébként a lényeg nem azon van, hogy HTC telefonod van, hanem azon, hogy telekom előfizető vagy. Ez a szarság pedig az ő kreálmányuk valószinüleg. Érdekes módon, nem kell +telekomfocival feliratkoznod, párom sem iratkozott fel ilyesmire, hanem ma délután kapott egy ilyen sms-t a semmiből. Azonnal leiratkozott, bár szintem kihagyta a "-" jelet, így most este, fél 11-kor ismég kapott egy ilyen smst. Igen, valószinüleg a -Telekomfoci leszed a hírlevélről, vagy mi ez, de ha mégsem, kapd fel a telefont, hívd fel az ügyfélszolgálatot, és közöld velük, de szó szerint, hogy "egyszer csak jött egy sms erről a szarságról, és azonnali hatállyal le szeretnék erről iratkozni, mert ilyet nem kértem". Én az előbb hívtam őket ezzel, a srác a telefonban közölte, hogy ebben a pillanatban kikapcsolta, és mindenki boldog lett. Remélem, így is marad, tényleg idegesítő, hogy smseket küldözgetnek, szolgáltatás megrendelése nélkül. Van egy olyan érzésem, hogy fog még hasonló jönni.
2013. máj. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szolgáltatói hiba, ne aggódj
2013. máj. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!