Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Találkozott már vki a 0690/648...

Találkozott már vki a 0690/648-348-as tel számmal? Mi a fene ez?

Figyelt kérdés
T-mobilos számlámon láttam egy emelt díjas sort. Megnéztem a telcsim naplóját és ezt a számot találtam benne, lehetetlen időpontban került elküldésre. Nem értem. Segítsetek!!!
2013. máj. 5. 00:28
 1/4 Gugu Gabor ***** válasza:
2013. máj. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de segíts, hogy a fenébe küldtem én el az sms-t mikor nem is emlékszem, hogy ilyet tettem volna. Nem internetezek a telcsimmel. Mit csináltam vajon? És mellesleg mit tudok ellene tenni?
2013. máj. 5. 00:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt az sms-t valaki elküldte, ha nem te akkor valaki aki hozzáfért a telefonodhoz. Ez ellen már nem tudsz tenni, de hogy máskor ez ne fordulhasson elő, letiltathatod a szolgáltatónál az emelt díjas dolgokat.
2013. máj. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ma felhívtam őket, közölték 30 napon belül értesítenek, hgoy mi lett a kivizsgálás eredménye.

Tudod mi az érdekes. A telefonom naplójából az derül ki hogy az üzenet szövege: Gt, ennyi nem több. Az állapota az egyik menüben kézbesítetlen, a másik menüben meg elküldött 1980.01.01. hajnali két óra. Nem beszélek félre, ezt írja ki. Vki meghackkelte??? Létezhet ilyen? Én kis naív, mi? Köszi, hogy időt szánsz a problémámra.

2013. máj. 7. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!