Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung vagy az Xperia gyárt...

Samsung vagy az Xperia gyárt jobb telefonokat?

Figyelt kérdés
nem a felső kategóriásokra gondolok

2013. máj. 5. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Az Sony de mindegy :D

Sztem középkategóriásokból az "Xperia" gyárt jobb telefont, a Samsung az a felsőkategóriásokból csinál csúcskészülékeket mint például az S3 vagy S4

2013. máj. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 eNerdzsy ***** válasza:
0%

Az Xperia termékcsalád a Samsung cég kínálatában szerepel, ugyanúgy mint a saját (Samsung) néven forgalmazott eszközök.


Tehát az Xperia nem külön gyár. Az is ugyan olyan Samsung, mint amelyikre az van ráírva.

2013. máj. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 eNerdzsy ***** válasza:
100%
Az elsőnek igaza van, hülyeséget írtam.
2013. máj. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Samsung
2013. máj. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 _Jessy_ ***** válasza:
100%
Felső kategóriában a Samsung (bár minőségileg nem tudom megítélni, de sokan dícsérik). Közép és alsó kategória mindenképpen Sony.
2013. máj. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Természetesen Sony.

A Samsung csak felsőkategóriában gyárt jobb telefonokat, azalatt az összes gagyi, lefagy, túlárazott.


És nagyon szar az anyaghasználata, a leggagyibb újrahasznosított műanyag van az s4-ben is: [link]

2013. máj. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kérdés, alsó-középkategóriában Sony a jobb.

Felsőkategóriában is jó, pl. Xperia Z, de felsőkategóriában talán a Samu azért kicsit jobb.


#6


Oké, műanyag, nem egy HTC One, de ha bővíthető memóriát és kivehető aksit akar valaki, akkor nincs más megoldás.

2013. máj. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Samsungot használok, de az Xperiák sztem jobban néznek ki, Samsungnál az összes ugyanolyan (S3 és S4 pl.) és vagy olcsóbban nyújtanak ugyanolyan minőséget, vagy ugyanazon az áron jobbat. Hasonlítsd csak össze mondjuk a Galaxy Ace-t az Xperia Tipo-val, vagy az Xperia P-t a Galaxy S2-vel
2013. máj. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!