Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb telefon? Mi a...

Melyik a jobb telefon? Mi a jók és mi a rosszak bennűk? Vagy tudtok jobbat 40 000FT alatt a T-mobilnál?

Figyelt kérdés

Nokia Lumia 610 (nem tom milyenek a windows phoneok mert eddig egyszer sem volt ilyen telefonom csak android és sima),Alcatel OT 918 Mix,Huawei Ascend Y200,Sony Xperia Tipo,ZTE Kis Plus vagy Alcatel OT-991?Igazából az ára kénne menni!

[link]



2013. ápr. 27. 11:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a Sony Xperia Tipot válaszd!
2013. ápr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
19%
Az alacsony árkategóriás androidos telefonok szimplán sz*rok. 100.000ft felett mondható rájuk, hogy tűrhető.. A Lumiát kifejezetten ajánlom. Gyenge hardverei vannak, azonban sehol nem akad meg, nem úgy mint egy gyenge androidos teló. A Tipo konkrétan egy kalap szar.
2013. ápr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Lumiától csak attól félek hogy azt írták néhány dolgot nem visz el (angry birds , skype)és még attól hogy a T-mobilnál ezt írták:Bluetotooth 2.1 (fájlok átvitelére nem használható).Ez azt jelenti hogy nem tudok (pl.:zene)elküldeni senkinek se?
2013. ápr. 27. 12:41
 4/15 amcsih ***** válasza:
53%
a lumiák nagyon rosszak, főleg a 7-es verzióban.. szaggat, nem tudsz blutoth-t használni, és alig van rá ingyenes, normális app.. androidosat vegyél.. és a 30ezer forintos androidos telók sem lassúk.. szóval a nkia lumia 610 kilőve.. a huawei is mert kevés a ram-ja, ahogy a zte kis plus-nak és az alcatel 991-nek is.. az alcatel ot 918mix-nek gyenge a processzor órajele.... a tipo lenne a legjobb.. a ram ebben az árban megfelelő, a 800mhz-s proci sem túl rossz.. szóval egyértelműen --> sony xperia tipo!!
2013. ápr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem mondani hogy pártatlanok legyetek a mindkettő operácios rendszerrel légyszives!Elöre is köszönöm!
2013. ápr. 27. 14:09
 6/15 anonim ***** válasza:

#1 ezt meg hogyérted?

Xperia U 40-45k.. 2magos 1Ghz , mali 400 mp.

nekem egyszer sem akadt meg./Sola stb...

meg nézd már meg a Tipot 25k -ért ,meg mondjuk egy SGS 3-mat 120k-ért..

jó hogy mellette a tipo egy kalap s#!%r..



De ezek közül a lumiat semmiképp se (nem tud HD videót,gyenge a processzora, kevés rá az ingyenes program ,játék, zárt)

vagy Xperia Tipo, vagy Alcatel 991

2013. ápr. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

[link]

Itt nem nagyon dicsérik az Alcatel OT 991-et de nem t´om ,mert ilyent hogy a teszten pl.:dicsérték (X8) erre otthon nem remekelt hogy úgy mondjam!

2013. ápr. 28. 16:06
 8/15 A kérdező kommentje:
de mondjuk a Tipo jól néz ki!És már 3 ezt mondták de teljesen nem vagyok bene biztos!Kérhetnék még kommenteket?
2013. ápr. 28. 16:08
 9/15 A kérdező kommentje:

de találtam most egy jobbat nem tom milyen szerintettek:Alcatel OT-992D

Itt a teszt: [link]

Szerintettek ezt vagy a többi ami fönt van?

2013. ápr. 28. 16:44
 10/15 anonim válasza:
52%

Lumián hülyeség, hogy nem megy az angry birds, mert nekem fut rajta gond nélkül. Skype-ot még nem töltöttem le rá, de valszeg nem is fogom mert ott a gépen.

Tipo igazából nekem a formája miatt nem jön be, de a Sony Xperia E nem egy rossz telefon és kb egy árkategória (legalábbis telenornál).

Ha Pou kell rá akkor android, mert lumiára androidos játékot eddig én nem tudtam telepíteni (bár lehet én vagyok béna)

Ha könnyen kezelhető telefon kell akkor mindkettőt ajánlo, (android, lumia), hülyeség, hogy a lumiát nem lehet könnyen kezelni (én is ezért gondoltam át 20x mit vegyek).

2013. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!