Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnék szoftverfrissíté...

Hogyan tudnék szoftverfrissítést csinálni Huawei Ascend Y200 készüléken?

Figyelt kérdés
A telefon bekapcsolásánál a logó lefagy, majd kis várakozás után újra elkezd betölteni. Ezután megint lefagy, és ezt képes órákon át csinálni. Pár hónapja már eljátszotta ugyanezt, akkor visszavittem a telefont és pár hét javítgatás után visszakaptam. Azt mondták, hogy csak egy szoftverfrissítés volt az egész. Ha jól tudom, ezt itthon is meg tudom csinálni. De pontosan hogyan? Köszi előre a válaszokat!

2013. máj. 5. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:

A hivatalos szoftver:

[link]

Itt kikeresed az Y200-at

(A T-mobile-os romnak asszem más a verziószáma de nem tudom pontosan...Ez a B898-as.


telepítés:(nem biztos nem próbáltam)

Rámásolod sd kártyára a letöltött fájlt

Kikapcsolod a telefont

Hangerő fel gombot nyomva tartod és közben kapcsolod be.(nem engeded el egyik gombot se akkor se amikor a logó bejön),(itt a hangerő gombokkal navigálsz,bekapcs gpmb az enter)

Kiválasztod az install zip from sd-t

Kikeresed a letöltött fájlt.

És elvileg kész.

2013. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Csoba15 válasza:
Ez angol nyelvű, magyar nyelvü szoftvert honnan lehet tölteni?
2013. aug. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Állítsd át a nyelvet.

Settings(beállítások)language and input és a legfölső

2013. aug. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 imotep1526 válasza:
Van benne magyar nyelv? Mert akkor én is felrakom. Másik kérdés, hogy nekem rootolt a teló és Link2SD app is van fent, ez a telepítő rendesen az egész oprendszert újra fogja rakni?? Vagy csak pár dolgot módosít a meglévő oprendszeren??
2013. szept. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Helló és innen hogy tudom letölteni: [link]
2015. jan. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Csige Máté válasza:

Én is letöltöttem a fent említett fájlt. Felraktam as sd-re majd mikor a telepítést elindítom a telefonon ezt irja ki.

install/sd cart

ota update

findig update package

opening update package

verifying update package

E:signature verification failed

Installation aborted


Mi a baj???

2015. márc. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!