Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri S. Note 1 ről Samsung...

Megéri S. Note 1 ről Samsung Galaxy Note 2-re váltani? Vagy inkább várjak a Samsung Galaxy S 4 re mikor lemegy az ára?

Figyelt kérdés
Mennyivel tud többet a Note 2 az elsőnél? Hardver, szoftver esetébe tudom, hogy itt 2 mag, ott 4, itt 1,4 ghz, ott 1,6 ghz. De használhatóságban annyival jobb tényleg?
2013. máj. 5. 14:24
 1/4 anonim válasza:
Szerintem várd meg míg lejjebb megy az ára a galaxy s4-nek. mert nem sokkal jobb a note 2 a note 1-nél szinte észre sem lehet venni.
2013. máj. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Note 2 őm van Note 1 ről váltottam sokkal jobb mint az s4, mindenképp Note 2-t vegyél mindenben a legjobb. ( kijelző , proci, funkciók stb...)
2013. máj. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Láthatóan nagyobb a Note 2, és azért a hardvere is jóval erősebb. De én nem adnék ki ennyi pénzt most egy Note 2-ért, ha már van Note 1-em, mert még a Note egy hosszú ideig belefér a felsőkategóriába szerintem.
2013. máj. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Annyira nem kell nekem felső kategóriás, elég ha felső középkategóriás a telefonom. Csak nem tudom honnan kezdődik az. Alapvetően a 4 magos procik vannak szerintem a felső kategóriában, de a 4 magot nem annyira tudják még kihasználnia telók. Max 1, 1,5 mpes gyorsulást tudnak elérni a 4 maggal a 2 maggal szemben. Bár, hogy most már az S4 4 plusz 4 magos, így azért elég gyorsak lesznek. Úgy tervezem, hogy év végén cserélem le a Note 1 et, talán addig még tartja magát.
2013. máj. 5. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!