Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC ONE X PLUS melegedése...

HTC ONE X PLUS melegedése normális?

Figyelt kérdés
Van egy HTC One X Plus-om és eléggé hamar forrósodik. Nem ritka , hogy 45-47 fokra felmelegszik. Normális ez másnál is ennyire forrósodik, és kb meddig szabad felforrósodnia mennyinél veszélyes ez már a telefonra nézve?

2013. máj. 5. 14:59
 1/8 dirtboy ***** válasza:

az már igen magas szerintem,nekem optimus G telóm van még 36fokot sem érte el eddig 3d játéknál sem.

ha neked már most olyan forró akkor mi lesz majd nyáron a nagy melegben.

2013. máj. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igen azt nem tudom nagy melegben mi lesz de ennek ugye elég vékony a vastagsága és a hátlap is műanyag ez ennyire számítana?
2013. máj. 5. 15:24
 3/8 anonim ***** válasza:

45 fok egyáltalán nem számít még vészesnek, teljesen normális.

Minden telefon melegszik, Tegra 3 kicsit jobban, mint mondjuk egy 4 magos Snapdragon S4.

Még az 55 fok is elfogadhatónak számít, szóval ne nagyon foglalkozz vele.

2013. máj. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dirtboy ***** válasza:

55fok,azt már kihívás kézben tartani hosszabb ideig.

nem is tudtam hogy ekkora nagy különbségek vannak melegedésben.

2013. máj. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
55 fokig azért nem mennék el :) akkor ezek szerint nem csak nálam ilyen forró. De a műanyag meg sajnos rosszul vezeti a hőt ez is lehet az oka akkor.
2013. máj. 5. 15:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy az 55 fokot kényelmes tartani, csak hogy annyira is felmelegedhet a One X, és még akkor sem kell meghibásodástól tartani.
2013. máj. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 dirtboy ***** válasza:
világos
2013. máj. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:) Akkor nem lesz baja a 40 + tól remélem köszi a válaszokat!
2013. máj. 5. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!